Sequel ke Straight Outta Compton se zaměří na vzestup Death Row records

Životopisný film "Straight Outta Compton" zachycující osudy členů kapely N.W.A. si za mořem užívá úspěchu. Dosavadní zisk snímku se pohybuje kolem 60 milionů dolarů. A protože je Hollywood známý tím, že umí vyždímat každé ovoce do poslední kapky, můžete si být jisti, že nedávno potvrzený sequel příběhu "Dogg Pound 4 Life" není výplodem internetu.

 
Podle serveru allhiphop.com by se měl příběh chystaného filmu točit hlavně kolem vzestupu někdejšího nahrávacího impéria západního pobřeží Death Row Records. Přestože Ice Cube a Dr. Dre z N.W.A. v labelu Sugeho Knighta působili a dočkají se svého zvěčnění v "Dogg Pound 4 Life", lze hovořit o pokračování spíše symbolicky. Jejich role budou svěřeny jiným hercům, přičemž magazín allhiphop.com navíc uvádí, že se snímkem nejsou nijak spojeni ani Dr. Dre, ani režisér Gary Gray, ani samotný Universal Pictures. Pouze Ice Cube měl dát svolení k natáčení filmu.
 
Na druhou stranu se některé židle šikovně prohodí. Například Curtis Young, syn Dr. Dre se na "Straight Outta Compton" nepodílel a příležitost zahrát si svého otce dostane nyní. Kontroverzní postava kalifornského gangsta rapu Suge Knight se ve snímku objeví, samotný Knight se však nijak nepodílí na natáčení ani není členem produkčního týmu. Stejně tak se své filmové podoby dočkají například Snoop Dogg či 2Pac a další známé tváře zásadního vydavatelství rapových nahrávek 90. let. Daze Dillingera bude hrát Azad Arnaud, Tupaca zvěční DaDa a Kurupta si zkusí Melvin Jackson.
 
Zprávy na sociálních sítích také doprovází několik fotografií z natáčení, díky nimž si můžete udělat o možné podobě "Dogg Pound 4 Life" lepší představu.
 
 
Zdroje: allhiphop.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná