SenAnderSen se vrátil do Archy. Běž se o tom zítra přesvědčit

Úspěšná divadelní hra SenAnderSen, která byla kritikou nazvaná "hip-hopové divadlo", je zpátky. Představení, jenž sleduje osudy writera, rapera a beatboxera na cestě za vlastním uměleckým vyjádřením, bylo presentováno na festivalu Dreaming Europe, který uvedl více než třicet produkcí ze zemí Evropské Unie v New Yorku.

 

Herci měli nelehký úkol - tři večery po sobě hráli před plným sálem divadla Tribeca  Performing Art Center. Představení, které neslo název "Dreaming Andersen", sklidilo obrovský úspěch, především za neobvyklý divadelní tvar, plný divadelních obrazů, hudby a poezie. Hlavní protagonisté: Cossiga, Dowis, Číňanka Jing Lu, Josef Rosen a hudební skladatel/pianista Michal Nejtek dokázali, že kombinace beatboxu se soudobou hudbou a čínským zpěvem je i pro New York něco nového. Na druhou stranu míchání stylů „je blízké povaze tohoto města“, jak poznamenal jeden z místních diváků.

 

Pokud chcete vědět, jestli to zapůsobí i na vás, což by mělo, přijďte se v úterý 16.ledna ve  20.00 do Archy na představení podívat.

 

Fotky z představení najdete zde.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná