Sean Price i Prodigy ožijí na hvězdně obsazeném sólu nejtiššího člena Wu-Tang Clanu

O některých kapelách se říká, že jsou skvělé. O některých kapelách se říká, že jsou kultovní. O některých kapelách se říká, že jsou legendární a o některých kapelách se říká, že jsou věčné. A byť jich není mnoho, o tom, že mezi ně (v rámci našeho žánru) patří Wu-Tang Clan, by mohl pochybovat pouze někdo, komu RZA, GZA, Method Man, Raekwon, Inspectah Deck, Ghostface Killah, Ol´ Dirty Bastard, U-God a Masta Killa někdy v minulosti přebrali holku. A vlastně ani ten ne!

Posledně jmenovaný Noodles, který byl vždy považován za nejtiššího a tedy i nejtajemnějšího člena celé newyorské sebranky, sice zrovna nepřekypuje aktivitou (na jeho sólový debut se čekalo nejdéle ze všech), nicméně někteří interpreti jsou na tom ještě hůře.
 
Autor nahrávek jako "No Said Date" či "Made in Brooklyn" zveřejní 29. dne tohoto měsíce na Nature Sounds Music svou čtvrtou a sympaticky nazvanou studiovku "Loyalty is Royalty", jež dorazí pět let po posledním opusu "Selling My Soul". A co vše na ní najdeme?
 
 
List spolupracovníků je atraktivní skoro jako Scarlett Johansson v "Lost in Translation" s Billem Murrayem. Posuďte sami - beatovou půdu pod nohama Mastovi poskytli 9th Wonder, Illmind, P.F. Cuttin, RZA, True Master nebo Dame Grease. Slova zase Cappadonna, Inspectah Deck, RZA, GZA, Method Man, Redman, Sean Price a Prodigy. 
 
Zřejmě každý bude chtít slyšet nevydané sloky dvou padlých vojáků z Boot Camp Cliku a Mobb Deep, ne? I to dělá z nového projektu Masta Killy materiál hodný kontrole.
 
Tracklist:
1. Intro
2. Return Of The Masta Kill ft. Young Dudas and Cappadonna
3. Loyalty Is Royalty (R.I.F. – Rapping Is Fundamental) ft. AB & JR
4. Therapy ft. Method Man and Redman
5. OGs Told Me ft. Boy Backs and Moe Roc
6. Wise Words By The RZA ft. RZA
7. Trouble
8. Skit
9. Down With Me ft. Sean Price
10. Tiger And The Mantice ft. Inspectah Deck and GZA
11. Real People ft. Prodigy and KXNG Crooked
12. Flex With Me ft. Chanel Sosa
13. Calculated ft. Ra Stacks and Nick Guns
14. Noodles Pt. 1
15. Noodles Pt. 2
16. Outro

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná