Scott Storch na desce Paris Hilton!

Populární milionářka, modelka a herečka Paris Hilton nemá vskutku do čeho píchnout. Za svou hvězdnou kariéru už vydala knihu, navrhla svoji vůni a prodávala hamburgery pod svým jménem. Ted přišel čas zabrouzdat do vod muziky. Všem je hned jasné, že si dědička mnohomilionového bohatství nebude nechávat dělat hudbu jen tak od někoho. Na tuto práci si najala samotného Scotta Storche – absolutního šampióna hip-hopových hitů loňského roku.


Scott tvrdí, že album Paris všechny překvapí. Přitom však souhlasí, že to vyvolalo u jeho přátel veliké pochybnosti ohledně kvality produktu. Dr.Dre mu dokonce řekl „Scotte, je to obrovský risk. Buď to bude neuvěřitelný propadák, nebo velká bomba.“ Dnes Scott říká, že každá pecka, kterou s Paris nahráli, bude velkým hitem. Od alba samotného se očekává rozmanitost – od pochmurných balad, ke klubovým trackům. Scott nebyl první producent, na kterého se Paris obrátila. Nejdřív počítala s pomocí od Black Eyed Peas, potom se nabízela Lil Jonovi, ale oba odmítli. Teď však kráska všechny ubezpečuje, že nikoho kromě Storche ani neposlouchá.


Je tu ještě jedna novinka o tomto beatmakerovi. Když se vyhlašoval výpis nominací na "Producer of the Year" na 48. ceremonii předávání cen Grammy, Scotty se dost naštval. Do nominací se dostala jména jako Neptunes, Jimmy Jam a Terry Lewis, Danger Mouse, Nigel Godrich, Steve Lillywhite, nicméně Storch mezi nimi chyběl. Všichni, kromě Neptunes, Jimmy Jam a Terry Lewis, produkovali v minulém roce jen po jednom albu, načež Steve vyprodukoval 13 nejhranějších singlů, mezi které patří hity jako: ''Candy Shop'' a ''Just A Little Bit'' od 50 Centa, nebo ''Run It'' od Chrise Browna. ''Candy Shop'' se stal dokonce nejprodávanější melodií na mobily.  

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná