Sampler z nového alba Slum Village

Současná dvojice T3 a Elzhi chystá nové album, o kterém vám dal vědět již níže Krysa. V jednom z posledních rozhovorů prohlásil T3, že poslední album nebylo ono a moc dobře to ví. Jenže kapela v té době prodělávala těžké období, a proto byl výsledek nakonec rozpačitý.

Vylepšit si reputaci si chtějí s novým albem, jednoduše pojmenovaným ''Slum Village'', kterým se podle vlastních slov chtějí vrátit více ke kořenům, což ale říká téměř každý před vydáním svého alba.

Každopádně jedna z nejzajímavějších věcí, kterou T3 v rozhovoru připustil je fakt, že album provedené opět s Jay Deem a Baatinem není nereálné a pokud se Dillovi trochu sníží zatížení mělo by skutečně vyjít.

Slum Village - Slum Village (sampler)


Novinka z 5. 9. 2005 (Krysa)

Slum Village se nezastavují, přinášejí další album
Uběhlo jen pár měsíců od chvíle, kdy Slum Village vydali solidní mixtape "Prequel to a Classic". Už jeho název dával vědět, že tohle byla teprv předehra, po které nemůže následovat nic než další řadové album. To se jmenuje jednodušše "Slum Village" a vychází 4. října klasicky na Barak Records.

Z celkových třinácti skladeb byl za první singl zvolen "Ez Up", jehož krátká ukázka se nacházela i na zmiňovaném mixtejpu, nicméně ve formátech Real nebo Windows Media si ho teď můžeš poslechnout celý. Seznam hostů a beatmakerů najdeš v tracklistu.

Slum Village - Slum Village:
01. Giant (prod. Young RJ Ne'Astra)
02. Set It (prod. Black Milk)
03. Can I Be Me (prod. B.R. Gunna)
04. Call Me (feat. Dwele; prod. B.R. Gunna)
05. 05 (prod. Young RJ)
06. 1,2
07. Multiply (feat. Melanie Rutherford; prod B.R. Gunna)
08. 1-800-S-L-U-M (prod. Young RJ)
09. Hear This (feat. Black Milk & Phat Kat; prod. Black Milk)
10. Def Do Us (prod. Young RJ)
11. Hell Naw! (feat. Que. D & Black Milk, prod. Black Milk)
12. EZ Up (feat. J. Isaac; prod B.R. Gunna)
13. Fantastic (prod. Young RJ and Carl Broaden)


Novinka ze 6. 6. 2004 (Krysa)
Slum Village už koncem měsíce
29. červen bude den, kdy obchody začnou prodávat nové album Slum Village nazvané "Detroit Deli", které vyjde na labelu s téměř stejným jménem jako tenhle web - Barak. Skupina od svého vzniku prošla velkými změnami sestavy, takže z původní grupy zbyl po postupných odchodech Jay Deeho a Baatina jen T3, naopak přibyl rapper Elzhi.

První upoutávka na novou desku je určitě videoklip "Selfish", který stanice hrají už od konce dubna. Musím říct, že po jeho shlédnutí jsem na celé album začal opravdu těšit - krutá vyklidněná pecka přesně v jejich stylu, vtipné video a baví mě tu i Kanye West, jehož rap mě obyčejně nechává v klidu. Vedle něj na albu uslyšíte i kámoše Phat Kata, blázna Ol' Dirtyho, ex-člena Jay Deeho, zpívajícího Dweleho a gangstera MC Breeda. Kromě toho, že S.V. slibují jejich nejlepší album řekli, že bude hudebně nejbohatší a nejpropracovanější. Oproti předchozím deskám zde má být i rozdíl v tématech, protože nové album má být více osobní. Za necelé dva týdny vyráží duo na turné s D-12.

Pro zajímavost, "Detroit Deli" se měla původně jmenovat Elzhiho sólovka, která nakonec oficiálně nevyšla. Video "Selfish" můžes zkouknout tady a tracklist alba tady:

Slum Village - Detroit Deli:
01. Intro
02. Zoom (feat. Phat Kat)
03. Do You (feat. MC Breed)
04. Dirty (feat. Dirt McGirt)
05. Hood Hoes
06. Late 80s Skit
07. Selfish (feat. Kanye West)
08. Closer (feat. Dwele)
09. Old Girl
10. Keep Holding On
11. It's On (feat. MC Breed)
12. The Hours
13. Things We Do
14. Count Da Ways (feat. Dwele)
15. Reunion (feat. Jay Dee)

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná