RUKAHORE_SHOP_BANNER

Sage Francis s přáteli plánuje letošní rok

Asi málokterý rapper má ke svým fanouškům takový vztah a na tak vysoké úrovni jako Sage Francis. Prakticky není problém se s ním dostat do kontaktu a pokud od něj cokoli potřebujete, můžete se spolehnout, že se vám pokusí pomoci.

 

Po pěti letech, které strávil Sage Francis na turné (myslím, že projel snad jen Ameriku a přilehlé státy), si dává letos pohov. Jeho cestování je každopádně hrozná sranda, pamatuji si, že když dával Alias loni k dobrému pár historek a výroky, které zazněly, bylo těžké ubránit se smíchu. Mimojiné spoustu tohoto materiálu můžete vidět na dvd “Life Is Easy“, které Sage loni vydal. Sage tedy letos volí pauzu v cestování a hodlá se věnovat projektům svých přátel a spolupracovníků. I když ani sám Sage se nebude jen válet doma, připravuje totiž soudntrack k prozatím utajovanému filmu. Podle okamžitých diskuzí by film nemusel být vůbec neznámý, protože Sage vydává na Epitaph, kteří by mu mohli dohodit zajímavé nabídky.

 

Sage Francis také řídí Strange Famous Music, což je label, kde vydávají jeho blízcí spolupracovníci. A pro Strange Famous Records vyhlašuje zajímavý rok. Nové album zde má vydat Reanimator, o kterém jsme před několika měsíci psali v souvislosti s nabídkou jeho beatů k prodeji i jeho remixu na Sageův úspěšný singl “Sea Lion“.

 

Druhým albem, které zde vyjde bude sólo od Prolyphica. Ten je hodně zadobře s partou okolo Galapagos4, kde často někomu produkuje, a také před několika lety vydal parádní a dnes celkem raritní album “An Alarm Clock Set For 9:01“. Jeho nové album by mělo vyjít letos v létě.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná