RUKAHORE_SHOP_BANNER

Sadat X přinese další LP na podzim

O nové desce tohoto majitele unikátního hlasu jsme psali už loni a teď se konečně dostaly ven podrobnosti. Album vyjde v říjnu na Female Fun Records pod názvem "Experience & Education" a o jeho instrumentální část se podělí Diamond D, DJ Spinna, Ge-Ology, Scram Jones, The P Brothers, Minnesota, Agallah, Ogree, DJ Madsol Desar a další. Hostovačky zní taky zajímavě, kromě obou polovin Heltah Skeltah tu budou ještě O.C., Edo. G, Money Boss Players, Agallah a Sean Black. Se všemi těmito jmény a Sadatovým nezaměnitelným rapem se jistě máme na co těšit.

Celkem zajímavé věci se píšou v tiskové zprávě, která tvrdí, že Sadat X kromě rappera dělá i trenéra basketbalové ligy, učí na základní škole a sám ještě studuje. Když k tomu přidáte spoustu koncertů po celém světě (včetně ČR) a zkušenosti, které stihl za 9 let od posledního LP nasbírat, přijde vám už název "Experience & Education" logický.


Novinka z 28.9.2004 (Krysa)
Sadat X na cestě se sólovkou
Zatímco nová deska "Fire in the Hole" od Brand Nubian je v prodeji teprve chvíli, MC s nejvýraznějším projevem v téhle partě dokončuje své druhé sólové album, které nám naservíruje už příští měsíc. Derrick Murphy alias Sadat X má za sebou skvělý debut "Wild Cowboys", který obsahoval hitovky "The Lump Lump", "Escape from New York" a jiné. Před čtyřmi lety o sobě dal znovu vědět šestitrackovým EP "The State of New York vs. Derek Murphy", z něhož nejvíce zazářil singl "X-Man". O nové desce jsem se dověděl pouze to, že vyjde na labelu Madd Records. Na něm vydávají i Triple Seis a ženská jménem 24K, která se ještě s Method Manem objeví i jako host alba v tracku "Somebody's Wife".

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná