S The Roots koketující Peedi Peedi s deskou pod Jay-Zího střechou

Jak už asi víte, hlas dnes již bývalého člena Beanie Sigelova kolektivu State Property je možno slyšet v působivém tracku "Long Time" na čerstvém "Game Theory" od The Fifth Dynasty, na jejichž mezinárodní tour, jež odstartuje v prosinci tohoto roku, by neměl absentovat jakbysmet. I přes to všechno si ovšem Peedi Crakk zatím nepřipoští případný oficiální vstup do The Roots, s nímž před pár dny v médiích kalkuloval Ahmir "?uestlove" Thompson, nicméně dotyčnou příležitost by podle svých vlastních slov bral pochopitelně všemi deseti. "If they were willing to pull me in, I'd be more than happy to rock with the Roots. I'm always going to be a solo artist but who would turn that opportunity down? I wouldn't. It's unbelievable to even be on the Roots album."

Partu kolem rappra Black Thoughta ale nyní nechme stranou. Sedmadvacetiletý a stejnému řemeslu věnující se Peedi Peedi, jenž vyměnil původní stáj Roc-A-Fella za nynějšího silného giganta Def Jam, se totiž připravuje k vydání singlu "Take Me Home", v němž mu vypomáhá labelová kolegyňe Megan Rochell. "[It's] a hot little single for the clubs. My album is finished. I just talked to [Jay-Z], and we're about to send the single out." Není žádné tajemství, že dotyčná záležitost předznamená jeho přicházející, leč dosud nepojmenované album, které by mělo dorazit v roce 2007. K CD, na němž by neměla chybět jména Jay-Z, Bun B, Twista, Ne-Yo a další, obyvatel severní Philadelphie poznamenal: "This isn't going to be [anything] that gets looked over. This album is going to make a real impact."

Aby Peedi nemusel čelit zahálce, již co nevidět by měl také světu představit svůj nový label Intense Prince Recors, jehož prvním želízkem v ohni bude stejné město obývající skupina Men Of Respect. "That's just all my radical music that I want to make. With Def Jam, you got to stick to the script because they need records that they can market and promote. As opposed to that mainstream music that they're looking for, I've got a whole different level of music that I'm making." Na výsledek si sice ještě budeme muset počkat, každopádně nakročeno mezi žánrovou smetánku už (nejen díky rozjedu firmy) bezesporu je. 


Zdroj: AllHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná