RZA se vyjádřil ke kritice Martina Shkreliho a jeho nákupu Once Upon a Time In Shaolin

Jestli něco ze zámořského rapu dokázalo v poslední době zvednout vlnu zájmu i v Čechách, byl to nákup posledního alba Wu-Tang Clanu "Once Upon a Time In Shaolin", které vyšlo v nákladu jediného kusu. To pořídil v loňské aukci kontroverzní manažer a ředitel farmaceutické společnosti Turing Pharmaceuticals Martin Shkreli za částku 2 milionů dolarů.

 
Když zakoupil Martin Shkreli poslední Wu desku "Once Upon a Time In Shaolin", která vyšla v podobě jediného originálního nosiče, byl ještě celkem daleko od pozice nejnenáviděnějšího muže Ameriky, za něhož je nyní vedle prezidentského kandidáta Donalda Trumpa považován. Nelichotivý titul mu vyneslo rozhodnutí zdražit konkrétní lék z 13,50 na 750 dolarů. 
 
Když se Martin Shkreli následně pochlubil v rozhovoru pro magazín Bloomberg, že je vlastníkem desky, reagovala na to komunita fanoušků s patřičnou nevolí. Sám na sebe reagoval i Martin Shkreli, když se k setkání s RZA vyjádřil podle serveru hiphopdx.com slovy: "On se prostě chová, jako kdyby jeho hovno nesmrdělo a on vynalezl rap."
 
Jediný kdo dosud nereagoval byl samotný Bobby Digital, jenž se k celé události vyjádřil teprve nyní. "Koupil si ho (album pozn. red.) a může sním zacházet, jak chce," cituje RZAovo vyjádření pro magazín Bloomberg server hiphopdx.com. "Síla umění je něco, co nemůžu nikdy oddělovat. Pokud by se ho zmocnit největší muž na světě, je to jeho cíl. Pokud můj nepřítel přijde na aukci a chová se způsobem: 'Jo, chci obrázek s RZAou, a pak si jí pověsím na zeď a budu na ní házet šipky' aukce proběhne. Je to tak, že bych v tomhle věku mýho života po všech těch letech nechtěl od sebe oddělovat ty, kteří umění oceňují," řekl Bobby Digital.
 
Stejně tak se šestačtyřicetiletý Bobby Digital s úsměvem vyjádřil ke způsobu, jakým o něm hovořil Martin Shkreli v předchozím rozhovoru. "Záleží na tom, v jaký náladě mě zastihnete. Mohl bych bejt arogantní, jasný? Ale většina lidí, kteří mě znají, mě respektují, protože jsem při zemi a velice komunikativní," dodal brooklynský rodák. Jak stylově se RZA oblékl na tenhle fucking do uší fanouškům jeho kapely, sledujte ve videu níže...
 
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná