RZA & Ghostface Killah pracují na Wu-Tang hororu

Jste filmovými fanoušky a "Protect Ya Neck", "Ice Cream", "Triumph" nebo "Careful (Click Click)" vás nikdy neomrzí? Pak pro vás máme výbornou zprávu - RZA a Ghostface Killah připravují hororový film založený na jejich legendární skupině Wu-Tang Clan.

Připravovaný símek, který má nést název "Angel Dust", si RZA natočí sám. Do vyloženě neprobádaných vod přitom nevstoupí - svůj režijní vklad už totiž vtiskl třem filmům "The Man with the Iron Fists", "Love, Beats, Rhymes" a "Cut Throat City", jehož premiéra teprve čeká.
 
Dílo má vycházet ze skutečných reálií a prostředím má být - jak jinak - Staten Island. A co očekávat? Nejdrsnější newyorské ulice, které můžeme ve Wu-folklóru nazývat Shaolinem a hlavně příběh nadaného teenagera a talentovaného rappera, který se po tajemné smrti rodičů dostane do světa městkých gangů, zkorumpované policie, šikany, narmokanů i sériového vraha, podle něhož bude onen flák pojmenován.
 
Příběh spáchal sám Ironman, s tím, že scénář zpracovává duo Matt Leslie a Stephen J. Smith, které je podepsáno pod loňským termným thrillerem  "Summer of ´84", který má mimochodem na specializované serveru csfd.cz 72 procent. Bude samozřejmě i soundrack, jehož bude mít v rukou Pretty Toney, s tím, že brzy padesátiletý Bobby Digital se postará o muziku. Na "Ghost Dogovi" zazářil a za nás hlásíme, že bychom si klidně dali repete!
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná