RZA dostal zelenou a měli bychom se dočkat životopisného filmu o Ol´ Dirty Bastardovi

Rapových filmů s autobiografickými rysy přibývá. Přes Eminemův flák "8 Mile" a Fiftyho snímek "Get Rich or Die Tryin'" jsme se časem dostali až k Biggieho kousku "Notorious", poctě N.W.A. s názvem "Straight Outta Compton" či 2Pacově životopisnému dramatu "All Eyez On Me".

V roce 2019 by se pak mohla scéna dočkat na plátně nejexcentričtějšího člena Wu-Tang Clanu Ol´ Dirty Bastarda, který v dobách své největší slávy nešel přehlédnout a ovlivnil i nastupující generaci rapperů včetně Dannyho Browna a spol.
 
Díky sázce na "šílenství", kdy si dělal, co chtěl a kupříkladu dodržování tradičního schéma "sloka - refrén - sloka" bylo to poslední, na co myslel, nikdy nesplňoval průmyslové standardy nebo přání. Jeho uměleckost těžila z nekonvenčnosti a byl milován i kvůli své sponntánosti.
 
Zatímco jeho hudební kroky jsou zmapovány dobře, o podrobnostech z osobního života už se to říci nedá. Změnit by to mohl jeho bratranec RZA, jenž obdržel od Sony Columbia Pictures zelenou a na cestě by měl být snímek právě o ODBm. 
 
Povolení již bylo uděleno, nicméně na další detaily včetně termínu možné premiéry si ještě bude třeba počkat. Tím spíš, že ještě nebyl vybrán ani režisér. Na produkci by se však měl podílet Bobby Digital, což kvitujeme - jednak ho k tomu opravňují rodinné vazby a jednak má s filmařinou bohaté zkušenosti a už stál jak za "Ghost Dogem", tak za "The Man With The Iron Fists".
 
P.S.: Máme i tip na hlavní roli, kterou by mohl ztvárnit přímo Russellův syn Yound Dirty, jenž si na svého otce zahrál také v nejnovějším videu Blahzay Blahzay. Podoba by byla a to je základ.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná