RUKAHORE_SHOP_BANNER

Run-DMC jsou opět spolu!

Ano, je to tak! Po necelých deseti letech se rapové legendy vracejí. I když další plány nejsou zatím známé, návratem legenární kapely si můžeme být jistí.

Oznámeno to bylo před několika hodinami na stránkách AllHipHop.com. Zdroj blízký oběma stranám řekl: "Run-DMC jsou definitivně zase spolu, a je to skvělý den pro Hip-Hop."

Kapela skončila své působení v listopadu 2002. Těsně poté, co byl ve studiu zastřelen jejich DJ a producent - Jam Master Jay. "Nemůžeme už vystupovat. Nikdo by nechtěl vidět Run-DMC bez Jaye", oznámil tehdy Run. "Oficiálně odcházíme do důchodu. Nedokážu se postavit před fanoušky s novým DJem. Kapely mohou třeba vyměnit bubeníka, jenže já nevidím jinou cestu než tři originální členy."

Run-DMC se dali dohromady ke konci roku 1980 v Hollis, Queens v New Yorku. Rozhodně se dají považovat za možná tu nejvlivnější rapovou kapelu všech dob. Jako první z hip-hopových umělců se objevili na přední stránce časopisu Rolling Stone a podepsali sponzorskou smlouvu s velkou firmou - Adidas. Byli také první rapový umělci, co se objevili na MTV, vydali zlatá, platinová a multi-platinová alba nebo byli nominováni na cenu Grammy

Během odloučení se oba pánové rozhodně nenudili. Rev Run rozjel vlastní televizní show Run's House a vyprodával koncerty spolu s Kid Rockem. Zatímco DMC vyhrál cenu Emmy za svůj dokument DMC: My Adaoption Journey a doteď spolupracuje s nadací The Garden of Dreams Foundation. Bližší info k návratu legend očekávej na našich stránkách.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná