Ruff Ryders chystají další kompilaci

Známý kolektiv The Ruff Ryders, jenž se zatím naposledy předvedl před čtyřmi lety deskou "Ryde Or Die, Vol. 3: In The "R" We Trust", v současnosti dokončuje v pořadí čtvrté LP ze své série, které hodlá vypustit v létě tohoto roku. V základní sestavě samozřejmě nebudou chybět jména tradiční jako DMX, Jadakiss, Styles P, Sheek, Drag-On a Swizz Beatz, ovšem jedno překvapení se přece jenom urodilo. Na desce se vůbec neobjeví The First Lady Of Ruf Ryders - Eve Of Destruction, jež je nyní zaneprázdněná přípravou svého sólo materiálu u Dreova Aftermath.

Za zmínku stojí i skutečnost, že se pravděpodobně kvůli tomu na poslední chvíli mění i obsazení pilotního singlu. Původní "Funk Shit", jehož beat měl mít na starost Dr. Dre a kde se měl na mikrofonu vedle DMXe objevit i další současný jezdec z Aftermath Busta Rhymes, totiž nakonec zprodukuje Scott Storch a svou slokou si kromě skupinového leadera odrapuje Jadakiss.

Na "Volume 4" se dále objeví několik nových tváří Ruff kempu - MC Kartoon, Aja Smith, představivší se v songu "Stupid Bitch", či Scarlett (fans ji budou znát z Fiftyho skladby "Wanksta"), která se bude podílet na věci "What Ryders Do". Na závěr jen tradičně dodám, že dotyčná kompilace by měla být k mání od 4. července.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná