Rozšíří se řady The Roots o dalšího člena?

Bubeník a vůbec základní pilíř The Roots Ahmir "?uestlove" Thompson v jednom z nedávaných rozhovorů naladil fanoušky prohlášením, že by řady jeho skupiny The Fifth Dynasty, jak se jim také někdy přezdívá, mohl rozšířit nový člen, a to konkrétně filadelfský emcee Peedi Crakk. "I think we’re gonna give that ‘fifth beatle’ position to Peedi. He accepted the offer, so we just have to see if we can finance it, and fit it in our structure so that he’s basically a Root for about a year."  

V Ice City figurující sedmadvacetiletý Peedi Peedi, na jehož ohlášenou desku "Prince Of The Roc" se jistě bude hledět ostřížím zrakem, a který je chráněncem ze stejného města pocházejícího Beanieho Sigela, v jehož kolektivu State Property ostatně ztvárňuje jednu z podstatných úloh, je samozřejmě ke slyšení na jejich aktuálním albu "Game Theory" v záležitosti "Long Time". Sám Questlove, který bubnoval při Jiggově desátém výročí "Reasonable Doubt" a hudebně pravidelně zašťiťuje i "Chappelle´s Show", na to konto poznamenal: “The chemistry that him and Tariq (Black Thought) had, was really just some shit I couldn’t ignore.”

Co se týče dotyčného LP, jež opustilo kanceláře Def Jamu teprve včera, pětatřicetiletý inovativní producent prohlásil, že se ještě nikdy nedostal pod tak velký tlak, jako tomu bylo posledních pár měsíců před vydáním "Game Theory". Ostatně jeho napůl žertovné prohlášení "My girlfriend was teasing me, she said, 'Babe, you have white hair.' I actually started to wonder. No album has caused me as much stress and lost sleep and headaches as this one. It gets harder by the record. I was kind of wondering why my hair hasn't fallen out. No member of the Roots stresses out more than I do — I'm the neurotic, Woody Allen member of the Roots. I wonder why my hair hasn't betrayed me yet!" mluví samo za sebe.

Zdroj: HookNY

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná