Rozjetý kolos Justus League se nezastaví ani v příštím roce

Rok ´06 se dá u Hall Of Justus Music Group považovat za jeden z nejsilnějších. Ať už to byly vyprodané koncerty Little Brother, jejich živáč "The Commercial Free EP", Dj Drama a jeho mixtape "Separate But Equal", sólový debut "Somebody to Love" od zpívajícího Dariena Brockingtona, či kompilace "Soldiers of Fortune", na níž měl mimochodem beat i Evidence nebo Nottz, všechny zmíněné záležitosti názorně ukázaly, že početný kolektiv ze Severní Karolíny zaznamenal od podpisu Lil´ Bro u Atlantic Records skutečně velký skok směrem vzhůru.

No a jak to tak vypadá, celosvětový rozpuk bude zřejmě pokračovat i v příštím roce. Nejprve vše započne DJ Mick Boogie a mixtapem "And Justus For All" se bude snažit naladit na nové album Little Brother, které by mělo nést název "The Getback". V souvislosti s termínem vydání se skloňuje druhé čtvrtletí příštího roku, s tím, že instrumentální stránku věci by mohli zpestřit i Illmind, The Alchemist, Just Blaze nebo DJ Premier. Co se týče zbytku "rodiny", své desky určitě naservíruje čtyřlístek Joe Scudda, Chaundon, Jozeemo a duo Away Team, u nichž půjde o počin s pořadovým číslem 2.

Pakliže byste chtěli, aby se vaše jméno vyjímalo podél lidí jako 9th Wonder, Phonte Coleman, Khrysis nebo L.E.G.A.C.Y. na dalším albu "Hall of Justus", vaše podklady jsou očekávany na mejlu ugotbeats@gmail.com. Více informací a novinek týkajících se dotyčného rozkvétajícího týmu poté hledejte na stránkách http://www.hallofjustus.com a http://www.myspace.com/thehallofjustusmusicgroup.

Zdroj: Ballerstatus

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná