Rock Steady Crew slaví 29. narozeniny

Legendární (nejen) b-boy uskupení The Rock Steady Crew oslaví čtyřdenním festivalem v New Yorku 29. výročí od svého vzniku a při té příležitosti návštěvníkům ukáží své umění jména jako Big Daddy Kane, GZA, Masta Killa, Ill Bill, Large Professor, The Beatnuts, či Rhymefest.

 

“This is a pilgrimage for all” pronesl Crazy Legs, boss RSC (kteří fungují od roku 1977, svého času byli synonynem pro breakdancing a hráli v klasických hip hopových filmech jako "Beat Street", "Wild Style", či "Style Wars"), jenž dotyčnou událost nazval “authentic hip-hop experience for everyone.” “People come from all around the world to attend the anniversary to bridge the gaps between cultures through hip-hop.”

 

Kromě samotných koncertů se od 27. do 30. července samozřejmě budou konat také b-boy/b-girl battly a mezi doprovodným programem nebude chybět např. streetball, či West Coast´s funk speciál. Očekává se až 20 000 návštěvníků, takže kdybyste se tou dobou zrovna pohybovali v blízkosti Big Apple, určitě by nemuselo být špatné onu "ceremonii" zkontrolovat.

 

Jen pro představu dodám, že mezi současnými členy kupříkladu nechybí Rahzel, DJ JS-1, DJ Evil Dee, DJ Eclipse, Mr. Wiggles, DJ Tony Touch, Q-Unique nebo Bobbito Garcia.

 

Zdroj: NobodySmiling

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná