RJD2 se vzdal samplů. Co na to jeho připravovaná deska?

Alternativněji zaměřený producent a instrumentalista RJD2, jenž má k hip hopové ortodoxnosti daleko asi jako DMX do Wu-Tang Clanu, zanedlouho vydává svou třetí desku se střízlivým názvem "The Third Hand". Půjde o jeho debut u XL Records, k nimž se přesunul poté, co se rozloučil s El-Pího srdeční záležitostí Definitive Jux.

Dodavatel podkladů pro lidi jako Blueprint, Copywrite, Cunninlynguists, MF Doom či Diverse, který se pár měsíců zpět podělil rovným dílem o desku "Magnificent City" s Aceyalonem, nahrál všech 15 tracků ve svém domácím filadelfském studiu během září loňského a květnem letošního roku. Zajímavý na něm jistě bude i fakt, že si v jednom z tracků RJD2 i zapěje.

Zároveň půjde o první LP, na němž se bývalý člen skupiny MHz obejde úplně bez samplů ("This record is all live, except the drums. I wrote, played and engineered the whole thing, and it was a ton of work. I had to learn how to engineer things and mic things" as well as "finding what to buy, and how to fix things when they broke."), což už se nejednomu producentovi nejednou vymstilo, ale necháme se překvapit.

Pro živáče si RJD2, jenž už remixoval i mistry z Radiohead, sestavil živou kapelu, kterou bude doplňovat za gramofony a samplerem.

Tracklist:
"Intro"
"You Never Had It So Good"
"Have Mercy"
"Reality"
"Work It Out"
"Laws of the Gods"
"Get It"
"Someday"
"The Bad Penny"
"Beyond The Beyond"
"Sweet Piece"
"Rules for Normal Living"
"Paper Bubble"
"Just When"
"The Evening Gospel"


Zdroj: Billboard

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná