RIZE! - Tommy Clown a jeho tanečníci začátkem roku v Německu

Kdo viděl film Rize!, ktery režíroval David La Chapelle, ten ví, o čem mluvim a není třeba představovat. Přesto - Tommy The Clown vyvinul styl sobě vlastní, clowning, který je směsí akrobatiky, hip hop moves a afrických tanců, a vyučuje ho na své vlastní akademii. V jeho workshopech dává možnost dětem z ulice najít se v něčem, co dává smysl, pro co se můžou nadchnout, a v čem můžou vyjádřit sami sebe - totiž v tanci.

Tommy a jeho hip hop clowns se u nás i po celém světě dostali do podvedomí nejen tanečníků právě diky filmu Rize!. Ten ukazuje, v jakých podmínkach Tommy žije, jak se vypracoval a čím si musel projít, stejně tak jako jeho tanečníci, kterým se clowning stal vším. Styly clowning a crumping jsou si hodně blízké, v USA velmi vyhledávané mezi stars jako Missy Elliot, Madonna nebo Black Eyed Peas.

Na přelomu ledna a ůnora budeme mit možnost vidět ztělesnění toho, řemu se říká láska k tanci, v deseti německých městech. Byla by škoda tuhle jedinečnou šanci promarnit, a to myslím platí nejenom pro tanečníky...

Text: Magie

Data:
23.1. Berlin
24.1. Hannover
25.1. Bremen- Hemelingen
26.1. Hamburg
28.1. Braunschweig
30.1. München
31.1. Stuttgart
  1.2. Neu-Isenburg
  2.2. Mannheim
  3.2. Köln

Listky k objednani zde.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná