Rest slibuje na letošek restart kariéry. Nejdospělejší text svého života nahrál do Ideova beatu

Jestli si alespoň v hlavě vedete evidenci, na které desky se budete moci v právě probíhajícím kalendářním období těšit, na onen seznam si klidně "vepište" také Resta, který patří k několika málo zdejším vyvoleným, u nichž téměř není znát rozdíl mezi studiovou a koncertní interpretací. Autor alb "Premiéra" a "Střepy" s Djem Fattem sice nemá takovou vydávací frekvenci jako jeho kolega z TNKDLBL Paulie Garand, ovšem po čtyřech letech už návrat opravdu slibuje.

Třetím přírůstkem jeho sólové diskografie se stane nahrávka "Restart". "Táhne se jak smrad. Je to hlavně tím, že stále hledám co nejupřímnější a nejpřirozenější cestu, kterou se to album bude ubírat a kterou chci mluvit k lidem, k vám. Spousty věcí v mym životě se změnilo a stále mění, takže sem vlastně furt na rozcestích," pronesl na svém Instagramu někdejší prvotřídní freestyler.
 
A co termín T? "Nechci řikat kdy přesně to bude, protože už mě dusí otázky od fans, kdy to bude venku, ale bude to rozhodně tenhle rok a dej bůh, že v jeho první půlce," pokračoval Restovski, jenž jakožto člen Ty Nikdy začal svou sedmou sezonu.
 
Na příští singl (pakliže budeme do příprav počítat i Grizzlyho "Čas hulit") bychom neměli čekat dlouho. A protože ho produkoval Idea, jenž mimochodem beatově zaštítil i celé EP Slováku Matysovi, jen se potvrzuje, že tentokráte nebude mít v bicích a basech monopol DJ Fattte...
 
"Věc jsem nahrál do Ideova beatu a myslím, že je to zatím ten nejvyrovnanější a nejdospělejší text v mým životě. Neskutečně se těším, až se s váma o tuhle skladbu podělím v podobě klipu. Tohle bude silnej track," uzavřel své vábení jeden z hostů Wichova "Veni, Vidi, Wich", na kterém 
zanechal stopu v podobě songu "Žrádlo".

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná