Remy Martin, Jacki-O & Shawnna se do toho opřou společně

Když se pod jednou vlajkou vynoří tři dosavadní konkurentky, které jsou si navíc geograficky blízko asi jako bratislavský a milánský Inter, na první pohled to jednoho může překvapit více, než by tomu tak bylo u jejich mužských protějšků, kde jsou takovéto kroky přeci jenom běžnější.

Ale co, rázná Remy Martin z newyorského Bronxu, rychlohubá chicagská Shawnna a přidrzlá Jacki-O ze slunné Floridy podle všeho dávají hlavy dohromady a v těchto dnech a týdnech pracují na doposud nepojmenovaném albu, které by mělo dorazit na jaře tohoto roku.

To vše i přesto, že se spekulovalo o tom, že ve stejném termínu dorazí z útrob SRC Records následovník "There´s Something About Remy: Based on a True Story" od první dámy Terror Squad a stejně tak i druhé LP "Jack The Ripper" od Jacki-O, jež už zveřejnila i singl "Monkey".

Blíže neurčený zdroj k celé věci prozradil: "They have been recording tracks over the past month, Jacki-O has been in New York, Shawnna and Remy have been in Miami. The album is going to define all three of them and the material is going to speak for itself."

Už se dokonce skloňovaly i nějaké možné názvy, leč dámy se údajně dosud nerozhodly pro žádné jméno. To, že půjde o striktně ženskou záležitost, ovšem budou dokazovat i hostovačky, k jejichž realizaci by měly být pozvány opět jen zástupkyně něžného pohlaví.

Zdroj: AllHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná