Remy Ma dorazí stylově na Punovo výročí

I když už jsme si vše podstatné o sólovém vstupu na scénu dámy jménem Remy Martin, která byla mimochodem jakožto jediná female emcee ve hře díky loňskému hitu "Lean Back" nominována na Grammy 2005, řekli (viz související), díky opětovně odloženému vydání se vyrojilo pár novot, které by jejím příznivcům nemusely být lhostejné. Onou nejhlavnější a v podstatě již nakouslou informací je přesunutí "release date" na 7. února 2006, což je jak známo datum, kdy "probíhá" šesté výročí úmrtí jejího mentora Big Punishera a The First Lady Of The Terror Squad mu tak svým činem vzdá hold.

 

Zde předkládám tiskové prohlášení rapperky, která cítí, že nové datum vydání alba "There´s Something About Remy: Based On A True Story" je úplně nejvhodnější. "This reminds me of why I am where I am. Pun was the first one that gave me a shot and the first to believe in what I was doing. To me, this album date isn’t about his death-I don’t know why people celebrate the day people die. This day is about his life and his legacy and the things he did to help other people because a lot of people wouldn’t be where they are with out him."

 

Aby rázná ranařka Remy fans vynahradila neustále odkládání jejího dlouhohrajícího příchodu, na disku se, kromě jisto jistě bohatého hlavního obsahu, bude nalézat i několikero bonusů včetně aktuálního vystoupení na BET Awards, vzpomínání ostatních umělců, či freestylů, jimiž je rodačka z Bronxu proslulá.

 

Související:

Nadílka od Remy Martin na Mikuláše

 

 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná