Rekvizita? Mizerný šašek? Khia se pustila kvůli Beyoncé do Sereny

Nejlepší světová tenistka posledních deseti let Serena Williams toho až do letošního Rolland Garros mnoho neodehrála, ovšem alespoň si našla čas i na další aktivity, mezi které můžeme počítat i její výpomoc kamarádce Beyoncé ve videoklipu "Sorry".

Ve vizuálu, v němž bývalá frontmantka Destiny´s Child sedí vyzývavě rozkročmo na trůnu, předvedla bývalá partnerka Commona se třemi zlatými medailemi z Olympijských her na kontě i nějaký twerking. To, zda obstála, by asi dobře ohodnotila například přední česká tanečnice Anet Antošová, ovšem jisté je to, že někteří ji její úlohu doslova "omlátili o hlavu".
 
Patří k nim i osmatřicetiletá rapperka a producentka Khia, jež od roku 2002 vypustila pět sólových alb, s tím, že dvě poslední už vyšly na její vlastní značce Thug Misses Entertainment.
 
"Především je to video dlouhé," nelíbilo se filadelfské rodačce. "Serena v něm navíc vypadá jako mizerný šašek Beyoncé. Nemůžu uvěřit, že přijala úlohu rekvizity. Po všech těch letech tvrdého tréninku s otcem skončit takhle na podlaze," pustila se do americké sportovní celebrity magazínem Tennis Arena citovaná autorka songů a la "Respect Me" či ještě známějšího "Mym Neck, My Back".

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná