RUKAHORE_SHOP_BANNER

Rekvizita? Mizerný šašek? Khia se pustila kvůli Beyoncé do Sereny

Nejlepší světová tenistka posledních deseti let Serena Williams toho až do letošního Rolland Garros mnoho neodehrála, ovšem alespoň si našla čas i na další aktivity, mezi které můžeme počítat i její výpomoc kamarádce Beyoncé ve videoklipu "Sorry".

Ve vizuálu, v němž bývalá frontmantka Destiny´s Child sedí vyzývavě rozkročmo na trůnu, předvedla bývalá partnerka Commona se třemi zlatými medailemi z Olympijských her na kontě i nějaký twerking. To, zda obstála, by asi dobře ohodnotila například přední česká tanečnice Anet Antošová, ovšem jisté je to, že někteří ji její úlohu doslova "omlátili o hlavu".
 
Patří k nim i osmatřicetiletá rapperka a producentka Khia, jež od roku 2002 vypustila pět sólových alb, s tím, že dvě poslední už vyšly na její vlastní značce Thug Misses Entertainment.
 
"Především je to video dlouhé," nelíbilo se filadelfské rodačce. "Serena v něm navíc vypadá jako mizerný šašek Beyoncé. Nemůžu uvěřit, že přijala úlohu rekvizity. Po všech těch letech tvrdého tréninku s otcem skončit takhle na podlaze," pustila se do americké sportovní celebrity magazínem Tennis Arena citovaná autorka songů a la "Respect Me" či ještě známějšího "Mym Neck, My Back".

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná