Redmanovo album opět v nedohlednu?

Od doby, kdy Redman vydal své dosud poslední album uběhly předlouhé čtyři roky. Natěšení fanoušci jsou frustrováni opakovaně se posouvajícím datem vydání nejnovějšího (již šestého) přírůstku pod názvem “Red Gone Wild“. Zatímco na Redmanových stránkách visí datum 14. června, jinde se hovoří o 19. červenci tohoto roku, ale ani to není zdaleka jisté.

Z kanceláří labelu Def Jam se totiž začínají šířit zprávy o tom, že vydání alba bude odloženo na neurčito. O konkrétních příčinách odkladu zatím nepadlo ani slovo, podle serveru Streethop.com je ale možné, že jde o klasickou zákulisní politiku. Redman se totiž netajil svými výhradami vůči fungování společnosti.

Tuto zprávu se mi nepodařilo ověřit na žádném dalším serveru, nicméně pokud patříte mezi ty, kteří se na novou Redmanovu desku těší, buďte připraveni, že se možná zase budete těšit o nějaký ten měsíc déle.

Zdroj: Streethop.comNovinka z 28.12.2004 (LayDee)
Redmanův mixtape v oběhu
Jak již bylo dříve (viz níže) řečeno Redmanovo nové album "Red Gone Wild" by se po nekonečných průtazích mělo na pultech objevit v průběhu jara. Mezitím skutečně vyšel mixtape navazující na “Ill At Will Vol. 1“ - “Vol.2: Straight Outta Lo-Cash“, kde hostují např. Jay-Z, R. Kelly nebo Saukrates. Tady máme tracklist:

1 - Lo-Cash Intro
2 - I'm High As Fuck - Redman
3 - "Party People" Freestyle - Redman
4 - Turn Dat Shit Up - Redman
5 - Deeper Cover - Redman, Ikarus & Saukrates
6 - One On One - Saukrates
7 - Sokrates Season - Saukrates
8 - Gilla Grind 4 Hoes - Redman, Melanie & Ikarus
9 - Made It - Ikarus
10 - Stand Up - Ikarus
11 - G.W. Bridge - Redman & Govmattic
12 - Da Banger - Redman feat. R. Kelly & Jay-Z (Best of Both Worlds, part 2)
13 - Tear It Up - Redman & Govmattic
14 - "8 1/2 Mile" Redman Freestyle
15 - Lo-Cash Outro
16 - You're So Gangsta - Redman & Fatimah (Bonus Cut Bitch)


Zdroj: Streethop


Novinka z 5.12.2004 (Krysa)
Redman zpátky na mikrofonu
Redman je zaneprázdněn hlavně svou hereckou kariérou, takže o sobě v poslední době dal vědět jen mixtapem "Ill at Will". Právě ten se co nevidět dočká následovníka - druhého dílu, který rovněž nabídne nové tracky a různé freestyly nejen od Redmana, ale i od jeho crew z labelu Gilla House (Saukrates, Guvmatic, Melanie). Kromě toho v blízké době plánuje vydat i "Ill at Will DVD".

Už více než před rokem jste se mohli dočíst o novém studiovém albu "Red Gone Wild". Jeho vydání se ale neustále protahuje a teď je údajně stanoven už konečný termín vydání - březen 2005. Redman si nechává detaily pro sebe, ale sdělil, že mezi producenty najdeme jeho stálé spolupracovníky Ericka Sermona a Rockwildera a že album bude skrývat pár překvapení. Doufejme, že příjemných.


Novinka z 19.4.2003 (LayDee)
Redman dokončuje další album
Toto léto bychom se měli dočkat dalšího Redmanova alba. Přestože jej dosud nepojmenoval, ve studiu se věnuje už jen konečným dodělávkám. Na produkci se tentokrát podílí Fred Wreck, Socrates, Scott Storch, Black Key, JellyRoll a MegaHertz. Svojí troškou do rapového mlýna přispěli i Rocwilder a Erick Sermon.

Redman se může těšit ze své podobizny ve videohře Def Jam Vendetta, která se nedávno objevila na trhu. Vedle toho jej můžeme slyšet spolu s Eric Sermonem na Keith Murrayově singlu “Yeah Yeah You Know It". Vzájemně se podporují a spolupracují na dalším Def Squad albu.

Info: The Source

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná