RUKAHORE_SHOP_BANNER

Rasco a Planet Asia znovu zaúřadují jako Cali Agents

Jestliže si pamatujete závěrečný koncertní akt sobotního Hip Hop Kempu, jistě mi dáte za pravdu, že sehrannost je to poslední, co by dotyčné kalifornské dvojici spolehlivých agentů chybělo a jejich vystoupení jistě nejen já považuji za jeden z vrcholů celého festivalu. Proč o tom mluvím? Právě Rasco a Planet Asia nyní budou opět potřebovat najít co nejlepší společnou řeč a naladit se na jednu notu - za dveřmi je totiž jejich další plnohodnotné studiové album! Jeho jméno bude znít "Fire & Ice" a na vlastním labelu prvně jmenovaného, Imprint Pockets Linted, je přichystáno k vydání už 4. listopadu. I když zatím neprosáklo na povrch vše, jistý je údajně deseti trackový příspěvek od - ze stejného kraje pocházejícího - producenta titulovaného Soul Professa.

Aktuální formy a výkonnosti bych se nebál. Rasco vydal své poslední sólo "The Dick Swanson Theory" v závěru loňského roku, které ho představilo v nadprůměrnějším světle a i když Planet Asia představí u ABB Records svůj nový opus "Medicine" (s hostujícím zastoupením jmen Krondon, Phil Da Agony, Jonell, Prodigy, Defari, Evidence, Rakaa a Black Thought z The Roots) až začátkem příštího měsíce, nemyslím si, že by měl v tomto směru za svým kolegou  příliš zaostávat.

Přes šest let stará premiéra "How The West Was One" se do análů žánru zapsala velmi výrazně. EP "Head Of The State" z roku 2004 už tolik rozruchu nevyvovalo, přesto stále šlo o kvalitativně vyrovnaný materiál. Co se podzimní novinky ze slunného západního pobřeží týče, nic formátu "Gunz Still Hot Remix" sice nečekám, nicméně nesuďme dne před večerem...

Zdroj: HHNews.De

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná