Raekwon vyšle do boje své věrné druhy ve zbrani

Učitelé a žáci jsou poměrně tradičním obrázkem i v hip hopu což znamená, že se to nevyhnulo ani už tak dost početnému Wu-Tang Clanu. RZA měl svých koní hned několik, Method Man je se Street Lifem nerozlučná dvojka až tak, že se na coveru sóla druhého jmenovaného pro jistotu objevilo i jeho jméno s fotkou a i takový Ghostface přece šéfuje své Theodore Unit, z níž se ovšem výrazněji prosazuje snad pouze Trife Da God.

To, že si někoho po celá léta pod rukama piplal také Raekwon, jsem nevěděl. Mezi jeho chráněnce patří Polite, Stomach, P.C. (Paulie Caskets) a D.C. (Donnie Cash), kteří dohromady tvoří kolektiv Ice Water. Pozorní fans už si jich krom předskakování na tour mohli všimnout například na Raeho desce "The Lex Diamond Story".

Jejich dlouhohrající prvotina je zabalena do názvu "Raekwon Presents...Ice Water: Polluted Water" a u Babygrande Records se s ní počítá na 28. srpna. Jaký paradox, že po sto let očekávaném LP "OB4CL 2" od jejich vzoru zatím ani vidu, ani slechu, a to se letní termín oznámil snad ještě loni. Abychom neodbočovali, produkčně se na nahrávce podílel Scram Jones či Ez-Elpee a na mikrofonu se kromě Raekwonu dostane na Method Mana, Bustu Rhymese, Remy Martin či Jagged Edge.

Co se týče WTC, "8 Diagrams" nakonec vyleze zpod SRC až v říjnu. Kromě holdu na ODBího formou věci "Life Changes" budou přítomny i tracky typu "You Can´t Stop Me Now", "We Got This", "Campfire" či Thug World", v níž se objevuje baskytarista System Of A Down, Shavo Odadjan. V prvním, dosud nepojmenovaném singlu by se za jistých okolností mohl objevit i Q-Tip.

Vzpomínkovou záležitost "Nostalgia" s hostujícím Chefem si můžete stáhnout odtud.

Zdroj: WTCorp, SpineMag

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná