Raekwon podává předkrm v podobě mixtapu

Vydat mixtape jako předehřátí před nadcházejícím albem je častý zvyk, pro který se teď rozhodl i Raekwon. Jak už je delší dobu známo, rapper plánuje během několika měsíců navázat na své deset let staré klasické album "Only Built for Cuban Linx" a připravuje druhý díl, jehož výkonným producentem je Busta Rhymes. Více informací o téhle desce podala předchozí novinka.

Oficiální mixtape, který Raekwon vydává 22. listopadu, aby zkrátil čekání, se jmenuje "The Vacation Mixtape" a zmixoval ho DJ Riddler. V celkových 36 stopách, z nichž 7 údajně nikde jinde neuslyšíte, je k zaslechnutí spousta hostů, mezi kterými nechybí kolegové z Wu-Tang Clanu nebo Nas, Busta Rhymes, Prince Po a další. K mému potěšení je tu i jeden podklad od Pete Rocka, a to v pecce "Kids that Rich", kterou si můžeš stáhnout v mp3.

Raekwon & DJ Riddler - The Vacation Mixtape:
01 Intro
02 Let My Niggas Live feat. Nas
03 DJ Riddler - Skit
04 You Might Die
05 Major Waves.
06 Tony Soprano - DJ Riddler Skit
07 Gun King
08 Still Killin
09 Yae-Yo
10 King Pinz
11 The Heist feat. Ghostface & Busta Rhymes
12 Baggage Handlers feat. Busta Rhymes
13 Diesel feat. Wu-Tang
14 Spring Water (DJ Riddler blend)
15 45's - DJ Riddler Skit
16 Big Spender
17 The Truth feat. Method Man
18 Make Moves
19 Eldorado feat. Ghost
20 Purple Jag feat. Posta Boy
21 Bump Bump Faet. Prince Po
22 Shame On A Nigga feat. O.D.B.
23 Pop Off
24 Joe Pesci - DJ Riddler Skit
25 Ice Water Inc
26 Thousands To M's
27 Kids that Rich
28 Scarface Skit - DJ Riddler & Charles Bronson
29 Raekwon Speaks
30 Good Kush feat. Jagged Edge
31 Fish & Chips
32 Biggie, Big Pun, Raekwon, Nas (DJ Riddler blend)
33 Vatican
34 Down South
35 Ice Water - Cuts By Scram Jones
36 Ghetto Boy - Wu Tang


Novinka ze 17.6.2005 (Krysa)
Raekwon navazuje na svoji klasiku
Zprávy o Raekwonově nové desce, jejímž výkonným producentem je Busta Rhymes, jste už na našem webu mohli zaregistrovat loni v září. "Only Built 4 Cuban Linx 2" je její název a navazuje na deset let starou klasiku, mnohými považovanou za nejlepší sólové album z Wu-Tang Clanu.

Stále ještě není jisté datum vydání, ale už jsou známy informace ohledně spolupracovníků. Na albu budou hostovat Busta Rhymes (ve skladbě "Beggage Handlers", která už pronikla na internet) a kolegové z Wu-rodiny Inspectah Deck, Method Man, Street Life, Ghostface, Cappadonna a Masta Killa. Zajímavý je i produkční team, složený výhradně z prvotřídních jmen: nemůže chybět RZA, který je zodpovědný za zvuk prvního dílu, dále 9th Wonder, The Alchemist, True Master, Mathematics, Havoc, Heatmakerz a Dr. Dre v celkem dvou skladbách.

Vypadá to na opravdu dobrou desku, co? Jinak Raekwon se objeví jako host na nadcházejících albech od Lil' Jona, Jagged Edge a 8-Ball & MJG.


Novinka z 10.9.2004 (Os10)
Raekwon překvapil
Šestatřicátník Raekwon the Chef a.k.a. Lex Diamonds, autor tří kvalitních dlouhohrajících desek (zatím poslední mu vyšla v závěru loňského roku a nesla název "The Lex Diamond Story") a jeden z nejvíce ceněných lyriků Wu-Tang Clanu, oznámil návrat do studia, kde prý hodlá pracovat na pokračování své klasiky "Only Built 4 Cuban Linx". Ačkoliv ještě nějaké bližší informace na povrch zemský neprosákly, šušká se, že na featuring již byla například oslovena fejmová jména jako Mobb Deep, Nas, Fat Joe a Busta Rhymes. Produkce by se měl zhostit RZA s Alchemistem a údajně je dokonce v jednání i Dr. Dre, takže uvidíme...


Novinka ze 14. 11. 2003 (Krysa)
Raekwonova třetí sólovka pod stromeček
Nejtlustější z klanu zabijáckých včel, Raekwon the Chef, chystá 16. prosince vypustit svou třetí desku, nazvanou "The Lex Diamond Story". Jeho debut "Only Built for Cuban Linx..." je dneska klasika, druhé "Immobilarity" taky nabídlo slušný poslech, ale už tak velký úspěch nezaznamenalo. Třetí sólovka vychází na labelu Ice Water Entertainmanet/Universal opět po čtyřletém intervalu.

Bez hostů to dnes ani nejde, tudíž čekejte Fat Joe, Sheek Louch, Capone a samozřejmostí jsou kámoši z Wu rodiny, z nichž přijdou na pomoc rebel Inspectah Deck, Masta Killa a Ghostface Killah. O druhou, produkční stránku se postarají mimojiné Mathematics, EZ Elpee, Chops (Mountain Brothers) a RZA, kterýho jistě zmiňovat nemusím. Už nějaký ten měsíc je na světě první promo singl "The Hood", do něhož přispěla svými vokály R'n'B zpěvačka Tiffany Villarreal. Jeho ukázku si můžete poslechnout ve Freshcutz #2. Takže Wu-maniaci už vědí, co budou chtít od Ježíška.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná