Quikovo trauma klepe na dveře

Známý to westcoast jezdec, jenž vyrůstal po boku jmen jako Dr. Dre, Ice Cube, Eazy-E, MC Eiht, či Above The Law, a který vstoupil do hry v roce 1991 deskou "Quik Is The Name", jež byla na svou dobu možná až revoluční, se již 13. září letošního roku přihlásí s novým discem jménem "Trauma", na němž se bez bonusu nalézá čtrnáct tracků. A jelikož není pětatřicátník David Blake a.k.a. DJ Quik, jehož sebevědomý bratranec Highest Intellect Talent má mimochodem skupinu Lifestyle s bratrem Snoop Dogga Bingem, žádný bezejmenný pojem, odpovídá tomu i výběr hostů, kde se také žádných grennhornů rozhodně nedočkáme. Posuďte sami: B-Real, Nate Dogg, Wyclef Jean, Chingy, T.I., Ludacris a snad už dobrých patnáct let fungující R&B skupina Jodeci.

 

DJ Quik - Trauma
01. Doctor's Office
02. Intro For Roger
03. Fandango (with B-Real)
04. Til' Jesus Comes
05. Black Mercedes (with Nate Dogg)
06. Get Up (with The Game)
07. Get Down (with Chingy)
08. Ladies And Thugs (with Wyclef Jean)
09. Catch 22
10. Indiscretions In The Back Of The Limo (with T.I.)
11. Spur Of The Moment (with Ludacris)
12. Quikstrumental (with Jodeci)
13. Jet Set
14. California (with AMG)
15. Fandango (Bonus track, with B-Real/Sinful)

 

 

Novinka z 22. 7. 2005 (Krysa)
Dj Quik a jeho trauma

Legendární DJ Quik z Comptonu, který zažil největší úspěch začátkem 90. let, se opět ozývá. Od jeho posledního alba "Under the Influence" uplynuly 3 roky, během kterých např. dělal koncertního DJe Snoopovi, a Quik teď dává dohromady limitovaný mixtape "Trauma", který vychází na CD v nákladu 10.000 kusů. Ten obsahuje 5 nových tracků doplněných o jeho klasické hity.

Mixtape máme chápat jako předzvěst jeho dalšího řadového alba plánovaného na konec letošního roku na jeho vlastním labelu Mad Science. Na net se už dostala úvodní singlovka "Fandango" s hostujícím B-Realem. Jinak Quik hlásí i spolupráci s Wyclefem a Nate Doggem, s nímž nahrál skladbu, která hraje na jeho oficiálních stránkách www.dj-quik.com.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná