RUKAHORE_SHOP_BANNER

Pusha T potvrdil návrat The Clipse!

Ano, je to to tak. Bratrské duo Thorton & Thorton vyslyšelo volání fanoušků a pracuje na novince.

Před několika dny Pusha T zveřejnil fotky ze studia, kde se nacházel ve společnosti legendárních producentů The Neptunes. Původně se mělo jednat o fotky z příprav dalšího alba King Push. Tenhle pán si nedělal srandu a druhé album můžeme očekávat ještě letos.

Chvíli na to však Karen Civil na svém webu oznámila, že jde o fotky z přáprav nového nezávislého alba The Clipse, které zatím nemá název. Následně to potvrdil i Pusha T. Bude to tak první společná deska po více než třech letech, kdy v prosinci roku 2009 vydali Till The Casket Drops. Během té doby opustili Columbia Records a každý šel svým směrem. Pusha se upsal G.O.O.D Music, vypustil jedno EP, dva mixtapy, první sólo album a na dalším pracuje. Tehdy ještě Malice změnil své jméno na No Malice, vydal knihu i debutové album. Také našel boha a drogama prolezlé texty vyměnil za duchovní moudro.

Bavil jsem se o tom s několika lidmi a dost z nich mi řeklo, že tohle nemůže fungovat. Já si myslím právě opak, mohlo by jít o dost zajímavou nahrávku, kde se střetne "dobro se zlem". Ale nad konceptem se můžeme zatím jen dohadovat. Zbývá si počkat na výsledek.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná