Pumpkinhead plánuje jako o život

Těžkopádně znějící Pumpkinhead (Brooklyn Academy), který sice neatakuje scénu zrovna nejčastěji, nicméně když už, tak to stojí za to (striktnost "Orange Moon Over Brooklyn"), se znovu dostává do správné provozní teploty.

 

Právě teď dokončuje nový mixtape "Welcome To Rosewood", na němž bude mít beaty od jmen jako Illmind, K Dubble, Engineer, Vanderslice, K.O.N. atd. Pokud si ho později seženete, mohu vám slíbit, že při poslechu narazíte i na hostující emcees jako Sean Price, Skyzoo, Poison Pen, Torae, Blitz a Termanology.

 

Všechno se děje kvůli jeho připravovanému albu "Rosewood Presents The Invisible Executive", na němž sehraje jednu z hlavních rolí Illmind. Další beaty by pak měli dodat Oh No, Young Cee, Khrysis, Marco Polo, DJ Rhettmatic, Geology, 88 Keys, 9th Wondery a Da Beatminerz, což je sestava, za níž by se jistě nestyděli ani mnohem zavedenější rappeři. Na mikrofonu se objeví například Murs.

 

Kromě toho ale Pump připravuje společné EP s Del Tha Funkee Homosapienem, s nímž založil projekt Audio 5000. Zatím ale nic bližšího známo není, tím spíš nějaký termín vydání. V plánu je i jeho přesun do Kalifornie a práce na mixtapu s DJem Rhettmaticem a 2Mexem, jejímž výsledkem by se mělo stát "The Coastal Office Mix CD".MySpaceZdroj: HHGame

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná