Půjde si Royce Da 5´9 sednout za mříže?

Detroitský rapper Royce Da 5´9 byl v minulém týdnu, přesněji řečeno jednadvacátého září, odsouzen k jednomu roku vězení! Stalo se tak pouhý měsíc poté, co byl obviněn za řízení v opilosti na detroitském předměstí. Zatímco detaily incidentu prozatím nejsou příliš čitelné, zdroje emceemu blízké potvrdily, že byl u michiganského soudu usvědčen z porušení čestného slova, což se mimochodem stalo třeba i Little Kimberly.

Ředitel M.I.C. Records, pod jehož křídly je Royce upsán, k tomu dodal: "The actual situation was the DUI, but because he lives in the suburbs, you know how that goes. The probation people recommended that he do 30 days, but the judge was like 'no.' Normally the judge takes the probation people's recommendations but they sentenced him to a year because they wanted him to think about it. He may be able to appeal it. I think they are really making examples out of people. He didn't even blow that much over. It wasn't like he was drunk and he hit someone - he was driving home at 4 in the morning. It's never like this in the city of Detroit, or in Wayne County."

Royce se nyní nachází v jednom z detroitských chládků, kde ve vazbě čeká na možnost odvolat se v průběhu následujících třiceti dnů. Devětadvacetiletý bývalý člen projektu Bad Meets Evil, v němž figuroval po boku Eminema, byl před zatčením uprostřed prací jak na mixtapu "The Movement" s deejaem Butterem, tak i  již dříve avizovaným společným albem s DJ Premierem, takže uvidíme, jak celá situace vyvrbí.

Zdroj: XXLMag

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná