Půjde osvědčená rovnice Dr. Dre/Snoop Dogg znovu do učebnic?

Proslulé jedenačtyřicetileté synonymum západopobřežního zvuku s předlouhou kariérou na kontě, které je vzorem pro moře producentů ve hře včetně 9th Wondera a dalších, produkoval několik skladeb pro Snoop Doggovo nastávající album "The Blue Carpet Treatment", jehož vydání je, jak známo, prostřednictvím Doggystyle/Geffen naplánováno na jedenadvacátý listopad. Dotyčné novinky včetně songu "Imagine" budou první kolaborací tohoto kalifornského dua v posledních pěti letech a určitě ne poslední, neb se jejich vzájemná sousedská výpomoc očekává i na Dreově třiapadesátkrát odloženém albu "Detox".

Že je o hudební vize Andreho Younga stále velká poptávka, dokazují jak podklady na Bustově "The Big Bang", tak i Raekwonův "Only Built 4 Cuban Linx II", o jehož instrumentální koláč se údajně s RZOU rozdělil fifty fifty. Ale zpátky k tématu. Track "Imagine" najde dva dávné přátele uprostřed hypotetických úvah nad situacemi typu "Imagine Russell [Simmons] still struggling/no Def Jam," Dre raps) and if Tupac Shakur never died". Žádná revoluce, přesto zajímavý koncept.

Album nabídne beaty i od dalších stálic jako The Neptunes, Timbaland, nebo Rick Rock a co se týče již dříve avizovaných hostů ve složení R. Kelly, Stevie Wonder, The Game a Ice Cube, jejich řady ještě rozšíří duo pěvců Nate Dogg a Ne-Yo. Předešlého opusu "R&G The Masterpiece" se jen v zámoří prodalo přes 1, 5 milionu kusů, což není vzhledem k nynějším singlům "Vato", či "Real Talk" zase až tak nepřekonatelná překážka.

Kromě běhu do cílové rovinky desky momentálně Snoop věnuje svůj čas (společně s producentem jménem JT The Bigga Figga) i přípravě dokumentárního DVD "Mantadory Business", který by měl představit lidi jako Russell Simmons, Spike Lee, Xzibit, Young Buck, nebo 50 Cent.

Zdroj: Billboard

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná