První Cassidy, pak Wiz Khalifa, u Green Lanterna se dveře nezavřou

DJ Green Lantern, jenž loni doprovázel Jiggu na jeho evropské tour, je v poslední době doslova na roztrhání a to, že momentálně patří spolu s kolegy jako Mick Boogie, Statik Selektah či Clinton Sparks mezi nejžádanější jména spadající do kolonky "mixtape deejays´, je jasné stejně jako odpověď na otázku, zda je pro hip hop zásadnější parta Wu-Tang Clan, nebo St. Lunatics.

Nejaktuálnější je nyní pravděpodobně tape "7.7.7.", na nějž si ho vyžádal Cassidy. Mixtape, který nemohl vyjít v jiný termín, než 7. 7. 2007 nejen proto, že jde o zajímavou kombinaci čísel, ale také kvůli tomu, že v ten den oba oslavili narozeniny, předejde jeho třetí ofiko řadovce "B.A.R.S. - The Barry Adrien Reese Story", s níž se počítá na 19. září. Přítomni budou Swizz Beatz, Just Blaze, The Runners, Timbaland, Cool & Dre či Hi-Tek na beatu a John Legend, Beanie Sigel, Fabolous, Bone Thugs-N-Harmony nebo Eve na majku.

Ve výrobním procesu se nalézá i jeho společný mixtape s pittsburghským emceem Wiz Khalifa, jenž se nedávno upsal Warner Music Group. Jejich práce ponese titul "Grow Season" a i když bude ještě datum upřesněno, cíl je jasný: "Cítím, že ulice potřebuje, abych ji dal něco, co ji udrží v napětí dokud nevyjde mé album." Víte o nějaké klasičtější obhajobě?

MySpace

Zdroj: AllHH, HHGame

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná