RUKAHORE_SHOP_BANNER

Prosadí se bývalý prodavač v zastavárně se svým albem?

Asi by ještě pořád pracoval v jedné zastavárně v Kalifornii, kdyby tam za ním jednoho dne nepřišel 50 Cent a doslova na prodejním pultě si ho neupsal pod svůj label G-Unit Records. O kom je řeč? Samozřejmě o jednom z nejmladších členů G-Unit RecordsYoung Hot Rodovi!

Ten má totiž vydat své album "Fastlane" už v první polovině příštího roku a vězte, že by se mělo jednat o kousek vskutku brilantní, jelikož část produkce obstará například Dr. Dre, jenž už se u tohoto nováčka z impéria G-Unit prezentoval singlem "Be Easy" (feat. Mary J. Blige).

No, pořád nahráváme, ale album už je v podstatě hotový, víš co… Prostě pořád nahráváme, ale už jsme připravený dát to album do prodeje. Je to v podstatě taktová “last minute“. Nikdy nevíš, jestli třeba zejtra nenahraješ hit!“ říká Young Hot Rod.

“Já jsem se sice nemusel prokousávat od nuly na vrchol, ale G-Unit musela, takže to máš jedno, jestli bych se sem dostal tak, nebo tak. Každopádně to, co jsem teď nahrál – a teda ještě stále nahrávám – je trošku odlišný od toho klasického stylu G-Unit. Neni to tak agresivní, je to víc party shit.“

Sice to možná nebude až zas tak ohromující, ale song "Be Easy" i se svým videoklipem mě dostatečně přesvědčil, že v Hot Rodovi něco je, takže pokud jste ještě neslyšeli, vřele doporučuju. A pokud vás to nenadchne, tak be easy.

Text: Aksels

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná