Program festivalu Semtex Culture

Semtex stage

 

8. září 2006 (pátek)

 

17:00 - 17:40     100°C

18:10 - 19:10     MIG 21

19:40 - 20:30     Skyline

21:20 - 22:20     Monkey Business

23:10 - 00:20     Skye (ex Morcheeba - UK)

 

9. září 2006 (sobota)

 

12:20 - 13:10     Iva Frühlingová

13:35 - 14:25     Nierika

14:50 - 15:40     Southpaw

16:05 - 16:55     Khoiba

17:30 - 18:20     Ohm Square

18:50 - 19:50     Sunshine

20:30 - 21:30     Support Lesbiens

22:00 - 22:50     The Ecstasy of St. Theresa

23:30 - 00:40     Kosheen (UK) - live

 

Erektus stage (hiphop)

 

8. září 2006 (pátek)

 

17:00 - 18:00     DJ Maro

18:00 - 18:30     Beat Brothers - breakdance exhibice

18:30 - 20:00     Dynamics DJ team

20:00 - 20:50     The Regime (UK/US)

20:50 - 21:40     Tafrob

21:40 - 22:00     beatbox show - Fany, Crazyman, Johny Týpek, Boy Kot

22:00 - 23:00     Prago Union

23:00 - 00:00     Pio Squad

 

9. září 2006 (sobota)

 

12:00 - 14:00     DJ Fatte + DJ Kika

13:00 - 16:00     DJ Opia

16:00 - 18:35     DJ Maztah + DJ AKA

18:35 - 19:00     Torzo Breakers - breakdance exhibice

19:00 - 19:40     Apoka

19:40 - 20:30     IdeaFatte + DJ AKA

20:30 - 21:00     freestyle show - Strapo (SK), Rest, Riva, Pan Chalan

21:00 - 22:00     Indy & Wich

22:00 - 23:00     Rytmus

23:00 - 00:00     PSH

 

Semtex Arena (drum´n´bass, breakbeat)

 

8. září 2006 (pátek)

 

17:00 - 19:30     DJ Saku (breakbeat.cz)

19:30 - 22:00     DJ Kaplick (breakbeat.cz)

22:00 - 00:00     DJ Philip TBC (philiptbc.com)

00:00 - 02:00     DJ Inspiral X62 (DvoikaTroika)

02:00 - 04:00     DJ Elvis (DvoikaTroika)

04:00 - 06:00     DJ Ghonzales (Roxy booking)

 

9. září 2006 (sobota)

 

17:00 - 19:30     DJ Brada (breakbeat.cz)

19:30 - 22:00     DJ Stanzim (Radio 1)

22:00 - 00:00     DJ Babe LN (Roxy booking)

00:00 - 02:00     DJ Gabana (Drumatique - SK)

02:00 - 04:00     DJ Kato (Drumatique - SK) + MC Tweety Twizta

04:00 - 06:00     DJ X.morph + MC Lobotomia (Redrum)

 

RED ZONE (vstup od osmnácti let)

 

8. září 2006 (pátek)

 

18:00 - 20:00     DJ Jerry

20:00 - 22:00     DJ Braun

22:00 - 00:00     DJ Moskito

00:00 - 02:00     DJ Formi

02:00 - 04:00     DJ Vectif

 

9. září 2006 (sobota)

 

18:00 - 20:30     DJ Roman Rai

20:30 - 23:00     DJ Cubik

23:00 - 01:00     Spooky (UK) - live

01:00 - 02:00     Southeast - live

02:00 - 03:00     DJ Orbith

03:00 - 04:00     Machine Funck - live

 

Tic Tac Tent

 

8. září 2006 (pátek)

 

18:00 - 19:00     DJ Kwé (FX Bounce!)

19:00 - 20:00     DJ Sarah

20:00 - 21:00     DJ Kwé (FX Bounce!)

21:00 - 22:00     Henry D - live rap

22:00 - 23:00     DJ Sarah

23:00 - 00:00     Henry D - live rap

00:00 - 02:00     DJ J-Kid (PIO Squad)

 

9. září 2006 (sobota)

 

18:00 - 20:00     DJ Fidel

20:00 - 21:00     DJ Urbo (The Dynamics)

21:00 - 22:00     Henry D - live rap

22:00 - 23:00     DJ Urbo (The Dynamics)

23:00 - 00:00     Henry D - live rap

00:00 - 02:00     DJ Wich

02:00 - 03:30     DJ Janis

 

Summer cinema

 

8. září 2006 (pátek) 

 

17:00 - 18:30     film - Karlík a továrna na čokoládu

18:30 - 20:00     film - Mrtvá nevěsta

20:30 - 21:30     divadlo Disharmonie - Jsem text

22:00 - 23:00     divadlo K-Hill a Buben - Listování: Rakovinu nevyléčíš

 

9. září 2006 (sobota)

 

14:00 - 15:00     divadlo Nahoď - Ubu paroháčem

15:30 - 16:30     divadlo Kabaret Caligula - Problém krabice, Jidášku kamaráde, Hodný a zlý meloun

17:00 - 18:30     film - Panic je nanic

19:00 - 20:00     divadlo Ztracená Existence - Dentální rapsódie

20:30 - 21:30     divadlo Los Pejoros - improvizace

22:00 - 00:00     film - Lolita

 

V průběhu festivalu probíhá pestrý doprovodný program - bike exhibition, hakisak, hair & tattoo studio, ohňostroj...

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná