RUKAHORE_SHOP_BANNER

Produkce Tupacova životopisného snímku vsadila na jistotu

N.W.A., Notorious B.I.G.... ti všichni svůj životopis již mají. Dosud se však zapomínalo na dost možná největší legendu, kralující i posmrtně západnímu pobřeží Spojených Států a počtu fotografií rappera vyhledaných službou Google, Tupaca Shakura. Snímek, jenž začíná získávat konkrétní obrysy, by se měl začít natáčet v prosinci.

 
Podle instagramového příspěvku Randalla Emmettea, jenž je s produkčním týmem kolem snímku úzce spojen, bude producentem chystaného životopisu autora desek "All Eyez On Me" či "Me Against the World" Lenton Terrell. Randall Emmette je zavedený hollywodský producent, jenž se podílel například na natáčení snímků "Rambo" v roce 2008, "End Of Watch" či "Lone Survivor" z roku následujícího. 
 
Lenton Terrell Hutton aka L.T. Hutton je hiphopovému publiku dobře známý jako producent nahrávek Snoop Dogga, Nate Dogga, MC Rena a dalších. Je taktéž podnikatelem a v současné době vlastní společnost Program Pictures ve spojení s Morgan Creek Pictures. Jeho práci pamatují v Death Row Records, Ruthless Records či Interscope Records. Práce na biografii Tupaca Shakura by mu měla zabrat dva roky. 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná