Producent Young RJ a Big Pooh (Little Brother) chystají společné album

Jejich společný projekt sice ještě nemá jméno, ale podle dosavadních zpráv by deska měla vyjít v průběhu června tohoto roku. Jak už to tak bývá, první zprávy slibují nevšední album, na které spojí svoji vášeň pro hip hop dva umělci, mající odlišné hudební zázemí. Big Pooh se zaměří lyrickou část projektu, zatímco Young RJ bude udávat směr.

 

RJ byl od dětství obklopen hudbou, jeho otec R.J. Rice je zakladatel společnosti Barak Records a funk/soulový umělec osmdesátých let. Young RJ se produkci začal věnovat již ve 14 letech a v patnácti dokázal prodat svůj první beat Kuruptovi (Dogg Pound).

 

Spolupracoval s ním a učil jej Jay Dilla, uznání mu vyneslo produkování posledních tří studiových alb Slum Village. V nedávné době se pak podílel třeba na Lloyd Banksově albu „Rotten Apple“ nebo na Young Buckově singlu "Push ‘Em Back". Je nominován na cenu Grammy v kategorii Best Urban/Alternative Performance za skladbu "That’s The Way of The World", zpěváka Dwele na kompilaci "Interpretations: Celebrating The Music of Earth, Wind & Fire".

 

 

Zdroj: AllHipHop

 

Související články:

Little Brother právě dnes s mixtapem zdarma!

Sampler z nového alba Slum Village

Redakce - Bbarak

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná