RUKAHORE_SHOP_BANNER

Proč Royce Da 5'9'' nepožádal Eminema o hostovačku na PRhyme?

Nepočítáme-li loňské kolabo "PRhyme", byl Royce Da 5' 9'' v posledních letech docela potichu. To by se však mělo v následujícím roce vzhledem k jeho odvážným slovům pro pořad The Corner změnit. Detroitský veterán hovořil nejen o své účasti na novém materiálu Slaughterhouse, ale i o několika chystaných projektech na rok 2015 nebo také o tom, proč nepožádal Eminema o hostovačku na PRhyme.

O novém albu Slaughterhouse

 
Patnáctýho tenhle měsíc musím jet do New Yorku a zmáknout poslední mixy na nový album Slaguhterhouse. Just Blaze ho zrovna míchá. Je to vážně introspektivní a výběrový album. Just Blaze je skvělej producent s mnoha nápady. Celý to zní jak film. Myslím, že lidé budou opravdu ohromeni. Byl jsem schopnej se vrátit k tomu množství výhrad, který měli lidi k poslednímu albu. Někdy coby kreativní osoba nezachytíte všechno. (...) Myslím, že to bylo výběrem skladeb. Měli jsme balík skladeb a prostě jsme neudělali finální střih. Dnes si tohle uvědomujeme. Lidé budou nadšení a album překoná očekávání.
 

O 4-5 nových projektech v příštím roce

Až se vrátím z rychlého Slaughterhouse tour, vracím se zpátky pracovat na novym sólu a mám před sebou taky novej seriál. Něco jako, když jsem makal na "Bar Exams". Jakmile s tím budu hotovej, skočím na "PRhyme 2" a ještě jeden sólovej projekt pod major labelem. Chystám se vydat Slaughterhouse a deluxe edici "PRhyme", která už je hotová, moje sólo album, seriál a možná ještě něco dalšího.
 

O pokračování Bad Meets Evil

 
Těším se, až uděláme novej materiál Bad Meets Evil. Musím ale předtím trávit delší čas v Detroitu a on (Eminem, pozn. red.) musí mít čas, pak se do toho budeme schopní ponořit, protože přesně takhle jsme to udělali i naposled. Měl některý skladby, který se mu líbily a já měl pár, který se zase líbily mě. Dali jsme je dohromady, ještě jsme něco přidali a vydali to. Když se přátelíte s někým, kdo má vlastní label a může si dělat, co chce, jde to lehce. Tu možnost máte vždy. Nemluvil jsem s ním o tom hlouběji, ale brzy se s ním setkám a pustím mu nějakou novou hudbu. Mám spoustu muziky, kterou ještě neslyšel, takže se musíme jen sejít.
 

O tom, proč nepozval Eminema na PRhyme

 
Em je ten typ člověka, kterej ti je schopnej říct: "Proč jsi mě na tohle nevzal?". Nechci ho s tim otravovat. Snažím se nezneužívat naše přátelství, aby na na něčem rapoval jen proto, že to dělám já. Proto jsem se ho taky neptal, jestli by se chtěl objevit na "PRhyme". Možná na to dojde ve druhém díle. Poslouchám to pořád. Každej ho chce slyšet na beatu od DJe Premiera, takže tohle bude definitivní příležitost.
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná