RUKAHORE_SHOP_BANNER

Proč nedovolil Dr. Dre svému synovi ztvárnit ho ve Straight Outta Compton?

Navzdory tomu, že všichni žijící členové kultovního komba N.W.A. jsou dnes už taťkové, byl Ice Cube jediným členem sestavy, jenž dovolil svému synovi ztvárnit jeho roli ve "Straight Outta Compton". Curtis Young, syn Dr. Dre, se nedávno rozhovořil pro magazín XXL o důvodech, pro které nemohl ve filmu hrát svého otce.

 
Curtis Young se coby herec nedávno objevil ve filmu "My Trip To The Dark Side" a měl by si zahrát v připravovaném snímku "Blame It On The Hustle". Ve "Straight Outta Compton" usiloval syn člena N.W.A. o možnost ztvárnění svého otce. Dokonce se před natáčením zúčastnil castingu. Nakonec to však byl sám Dr. Dre, jenž pro vybral jiného herce.
 
"Usiloval jsem o tu roli, protože mi zavolali z castingové společnosti," cituje magazín allhiphop.com vyjádření Younga Curtise pro XXL. "Ale můj otec chtěl někoho s většími hereckými zkušenostmi a já jsem dlouho nehrál, takže jsem rád za toho chlápka, který tu roli dostal. Je to ten moment, kdy chcete to nejlepší pro film," rozvedl své postoje ke snímku "Straight Outta Compton". 
 
Curtis Young se narodil v roce 1981 a poprvé se s Drem setkal poté, co se na základě testů DNA dozvěděl, kdo je jeho otcem. Tohoto faktu Curtis využil i na svém albu "Doctor's Note" a podle názvu určitě ještě využije na chystané desce "Product Of My DNA". "Je to příběh o tom, čím jsem prošel, když jsem zjistil, čí jméno je napsaný na testu DNA," doplnil k chystané nahrávce. Curtis však zároveň poznamenal, že inspirace jeho desek není motivována Dreovým otcovstvím. "Chtěl bych, aby lidé pochopili, kdo jsem a znali mě jako Curtise Younga a ne jako toho syna Dr. Dre," dodal.
 
Zdroje: allhiphop.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná