Pro Stones Throw žádná okurková sezóna neplatí

Kompilací "Chrome Children Vol. 2", jež vychází 19. června, a která v tracklistu nezapomene ani na Madliba, J Dillu či MF Dooma, léto na nezávislé značce Stones Throw rozhodně nekončí, ba právě naopak.


O Madlibovi se bude hovořit hned třikrát. Nejprve půjde o bonusové vydání jeho dřívějšího projektu s Dillou - Jaylib - "Champion Sound" (19. 6.), pak se urodí jazzová kompilace "Yesterday´s Universe" od jeho skupiny Yesterday´s New Quintet, v níž je jediným členem a nakonec na trh dorazí 28. srpna instrumentální CD "Beat Konducta 3: Beat Konducta In India".


S čistě instrumentálním pojetím se hodlá pochlapit i jeho bratr Oh No. Jeho nahrávka dostane název "Dr. No´s Oxperiment" a bude obsahovat samply z italských, tureckých či řeckých nahrávek pocházejících ze 60. a 70. let minulého století. Fanoušci si ale na jeho producentskou retro vizi budou muset počkat až do 31. července.


14. srpna poté konečně vychází deska i Percee Pímu. Jeho LP "Perseverance" nabídne poměrně pestrou paletů hostů včetně stálic jako Aesop Rock, Prince Po a Chali 2Na


Zdroj: NobodySmiling

 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná