Příští správná věc Aesop Rocka

Ilustrovaná kniha s názvem „The Next Best Thing“ je sice pojmenována úplně stejně jako jeden filmový propadák s Madonnou, nicméně nový společný projekt Aesop Rocka ze „stáje“ labelu Def Jux a Jeremy Fishe naopak zajímavý a povedený být může. Vychází z dětské knihy ze sedmdesátých let a čítá 24 stránek. Jedná se vlastně o kratičký příběh, zachycují proces tvoření – uchopení nápadu a jeho realizace.


Jeremy Fish je umělec, který se proslavil v komunitě writerů i v odvětví s pouliční módou. Je spoluvlastníkem a uměleckým ředitelem firmy věnující se výrobě skateboardů a je tím, kdo tuto knihu ilustroval. Aesop Rock k jeho obrázkům zase obstaral hudební doprovod, který v podobě vinylové desky představuje plnohodnotnou část projektu. Knihu, jejíž slavnostní uvedení 6. července v San Franciscu byl spojeno s beneficií na podporu programu pro děti a také s exhibicí nejnovějších kreseb Jeremyho Fische, můžete nahlédnout nebo si ji přímo objednat na www.upperplayground.com.


Navíc, oba údajně hodlají spolupracovat i na „skateovém“ DVD, k němuž Aesop Rock obstará soundtrack (jak jinak). A pokud vás zaujaly Fischovy kresby, více jich najdete zde.

 


 

Zdroj: Nobodysmiling, Jive, Upper Playground

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná