Přijď na otvíračku největšího hiphop shopu v ČR! Rapublic Praha - Opening day!

Srdečně Vás všechny zveme na otvíračku novýho pražskýho extra krutýho shopu Rapublic, neboli největšího hiphop shopu v ČR, která se koná ve čtvrtek, 24.4.08 od 12 do 9 večer. K hromadnýmu setkání mnoha významnejch hostů budou hrát DJs: Wich, Tuco a Buick. A protože je to den speciální, budou celej den desetiprocentní slevy na veškerý zakoupený zboží. Drinky zdarma jsou samozřejmostí!

 

Přívlastek "extra krutej" se vztahuje na jeho rozměry, nabídku, dizajn a prostředí. Na 330ti vypimpenejch metrech čtverečních pořídíte US i EU značky, v čele s Karl Kani, Pelle Pelle a Vokál a dámské kolekce zabírají cca 1/3 celkové plochy, což je víc místa, než zabírají největší hiphopshopy v ČR. Ráj pro ženy! Navíc je celý prostor přímo spojen s denní kavárnou s terasou směrem do Františkánské zahrady. Ideální místo pro chill při nákupech.

 

Se jménem Rapublic se teď budete setkávat častěji, protože má svojí nově otevřenou pobočku i v Hradci Králové, a navíc, stávající obchod La Casa v Mladé Boleslavi se bude v dohledné době přejmenovávat také na Rapublic.

 

Rapublic je síť obchodů zaměřující se především na hip hop. Stěžejní značky jsou Karl Kani, Pelle Pelle a Vokál, s jejich odnožemi Kani Ladies, Pelle Pelle Ladies a Kani Shoes, každopádně ani ostatní nejsou opomenuty (Roca Wear, Ecko, G Unit, Air Jordan, Nike, New Era, Jigga, Zoo York, And1, Bullrot, Stoprocent, Represent, Mecca a další).

 

Zde je krátké info o jednotlivých obchodech:

 

Mladá Boleslav - Staroměstské nám. 87 - Funguje od října 2007 s původním názvem La Casa, který se v průběhu jara změní na Rapublic. Obchod má cca 90m čtverečních prodejní plochy. Otvíračka je od 8 do 16ti, pondělí-pátek.

 

Hradec Králové - Československé Armády 250 - Byl otevřen v únoru 08, má 2 místnosti o výměře zhruba sedmdesáti metrů, otevřeno je 10-18, v sobotu do dvou.

 

Praha - Jungmannova 28, pasáž Teta (kdysi Dům sportu) - 330 metrů. Jestli chce někdo mluvit o moderním nakupování, měl by se tam přijít podívat. Obchod je totiž spojen s kavárnou a barem. Otevřeno je 10-18:30, v sobotu jen do tří. Vchod do pasáže je přímo z Jungmannky a nebo z Františkánské zahrady (je to vlastně hned naproti Bbarák Shopu).

 

Kontroluj www.rapublic.cz

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná