Přidrzlá Lady Sovereign si dává na čas pauzu

V jednadvaceti letech se „největší skrček ve hře“, jak o sobě sama tvrdí (měří pouhých 152 cm), může pyšnit poměrně pestrým a zároveň náročným životem. V 16 utekla ze střední školy, nějaký čas prodávala koblihy, o rok později vydala své první tracky, známé prozatím jen na anglické scéně a v roce 2006 ohromila svým debutovým albem „Public Warning“ nahraném pod legendárním labelem Def Jam Recordings.

V uplynulých dvou letech se nyní již slavná S-O-V takřka nezastavila. Koncert střídal koncert, k tomu všechny ty rozhovory, natáčení, cestování a vzhledem k Louisině neotřelé povaze i různé skandály. Po tom všem si chce oddychnout, jak sama uvedla pro News Day „Poslední dva roky jsem strávila na turné a jiných různých show, teď si chci koupit dum, udělat si řidičák a tohle všechno…“ a není se čemu divit.

Pauza však není to jediné, co grimeová královna plánuje. Prozradila, že na cestách nalezla spoustu inspirací pro její nadcházející album a prý už má hotových i několik zajímavých věcí, o kterých však zatím nechce mluvit. Nechme se tedy překvapit…

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná