Přibarvené "žuby" nejsou, termín vypuštění nové koncepční desky Prago Union ale ano!

Nedávná zpráva, jež "otřásla" českou internetovou hudební vískou, a sice ta, že Kato má zuby, se ukázala býti díky přehnané horlivosti blízkého spolupracovníka kapely poněkud unáhlenou, za což patří omluva všem, kteří se na jejím základě jali Katovi gratulovat. "Ale stejně dík!," říká Adamski.

Zuby tedy zatím stále nejsou, anebo aspoň ne k lepšímu, co se Katova rapu týče. Celá peripetie však poskytla příležitost podělit se s vámi o veselejší novinku. Tou jest, že nový Prago matro je už nezadržitelně na cestě k vám. V momentě, kdy je jasné, že "klapačky" do kroniky českého rapu ještě nepromluví, už není čas na hrdinství. Kluci se nechali vyprovokovat jízlivými poznámkami o pětiletém čekání na Dezorient Express a na truc se rozhodli svrhnout na nepřipravený svět další postulát bezmála "do roka a do dne".

Toť zatím vše. Ale již příště si řekneme víc o tom, co začalo jako EP a lyrický experiment do beatu. A zatímco tím druhým zůstalo, v prvním bodě se to trochu zvrtlo. Koncepční album Prago "V Barvách" bude mít nejméně 13 skladeb a vyjde 1. září ze Strojovny, to je jisté. Tracklist, cover a další podrobnosti čekejte s další oficiální zprávou.

A jak se Prago podařilo "zhudebnit" barvy jejich způsobem se dozvíme všichni hned, jak skončí tyto prázdniny. Do té doby si je ale maximálně užívejte a doražte na některý z koncertů v naplněném letním itineráři skupiny, který, krom jiného, najdete na pragounion.cz. Prago budou mít radost a společně to bude určitě zase pořádný řáholec. A je skoro jisté, že tak budete mít příležitost zaslechnout i něco málo z připravovaného materiálu dříve, než zbytek vesmíru. Např. na Hip Hop Jamu už něco zaznělo. Myr!

Mohlo by zajímat:

Na Uprisingu zahrají Looptroop Rockers, Foreign Beggars, AMO, Prago i Oliver Lowe


Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná