Premierův mix má pokračování

Po loňském prvním díle Premierova mixtapu "Step Ya Game Up" tady máme volume 2, přinášející opět řadu nových nebo oficiálně ještě nevydaných tracků, mezi nimiž nemohou chybět jeho chráněnci Blaq Poet, NYG'z nebo Big Shug. Najdete tady jak undergroundové záležitosti, tak nejprodávanější jména The Game a 50 Cent, kterého "obklíčili" jeho soupeři Nas, Fat Joe a Jadakiss. Více se dočteš v tracklistu.

Mixtape obsadil na serveru fatbeats.com 3. místo mezi nejprodávanějšími nosiči v kategorii CD Mixtapes a pomalu dohání svého předchůdce, který stojí v čele. Fanoušci se ale určitě více těší na Primovo debutové album, o němž se už rok mluví.

DJ Premier - Step Ya Game Up pt. 2
01 Dj Premier Intro
02 Blaq Poet - The Foulest
03 Fabidden - Proper Dosage
04 Big Shug - Tha Wa It Iz
05 The Game (feat. Dr. Dre & Nate Dogg) - Where I'm From (remix)
06 Jay Electronica - Renaissance Man
07 Buck Shot & 9th Wonder - Side Talk
08 Geto Boyz (feat. Z-Ro) - When It Gets Gangsta
09 Slim Thug, Mike Jones, Paul Wall - Still Tippin
10 NYGZ - Welcome to G-dom
11 TEF - Showtime
12 Redman - (Shout Out)
13 ODB (feat. Raekwon, Method Man, Maxy Gray) - Intoxicated
14 Jadakiss - Checkmate
15 Fat Joe - My 4 4
16 50 Cent - Ski Mask Way
17 Nas (feat. Quan) - Just A Moment
18 Beanie Siegel (feat. Grand Puba & Sadat X) - Bread & Butter
19 Styles P - I'm Black


Novinka ze 6. 9. 2004 (marq)
Nový mixtape DJ Premiera
Po poněkud překvapivém Premierově downbeat/ uptempo mixu "Time to chill" z roku 2001 a následné pauze vstupuje tento producentský velmistr opět na přehuštěné pole "klasických" mixtapes. Za názvem "Step ya game up" se skrývá celkem pohodový mix ať již nejnovějších kousků přímo z Premierovy kuchyně (exkluzivně NYG'Z, Blaq Poet a Pitch Black), dálě freestajlů od Teflona a Freddieho Foxxxe, či letošních šlágrů typu Redmanovy "Welcome to Gillahouse" (z EPčka "I will not lose") a skvělých 3-16 (Murs & 9th Wonder) - skladba "And this is for.." To vše na dnešní dobu ve velmi "konzervativním" podání (tedy bez neustálého řvaní DJe na lesy) a v precizním Premierově mixu. Step ya game up.

DJ Premier - Step ya game up
DJ Premier - Steal Ya Game Up Intro
Nyg'z - Get 2 Tha Point
Showbiz Ft. Fat Joe, Party Arty - On My Way
Tef - Tefs Def Jam
Alchemist Ft. Prodigy, Nina Sky, Ill Gee - Hold U
Arcee - Super Educated
Redman - Welcome to Gillahouse
Pitch Black - Rep Tha Hardest
M.O.P. - Get Down
Shyne Ft. Foxy Brown - The Gang
Skillz - Take it Back
Young Gunz Ft. Jay - Z-Never Take Me Alive
Blaq Poet - Whats the Deal
Bumpy Knuckles - Why Freestyle
Diamond D - So Lovely
Ghostface - Its Over
Erick Sermon Ft. Whip, Talib Kweli - Chillin
3-16 - And this is for
Jadakiss - Still Feel Me


Novinka z 11. 7. 2004 (marq)
Dj Premier - Unreleased Instrumentals Vol. 9
Nejnovější kolekce s pořadovým číslem devět z tématické řady whitelabelů s instrumentálkama od DJ Premiera. Tentokrát celkem provařené beaty pro Skrewball, Big Daddy Kane,M.O.P., Damaju a samozřejmě i Gang Starr. Co nového kutí Primo - viz. předchozí novinka od Krysy.

DJ Premier - Unreleased instrumentals vol. 9 (Whitelabel)
01. Instrumental 1
02. Instrumental 2
03. Instrumental 3
04. Instrumental 4
05. Instrumental 5
06. Instrumental 6
07. Instrumental 7
08. Instrumental 8

Novinka z 14.6.2004 (Krysa)
Premiérova premiéra
Zatímco jeho kolegové Pete Rock a Large Pro už mají několik sólovek za sebou, DJ Premier doposud "jen" produkoval hity pro své kámoše nebo pro Gang Starr a pod svým jménem vypouštěl pouze mixtejpy. To se změní možná ještě letošní rok, protože tenhle hitmaker je zhruba v polovině s pracemi na svém debutovém elpíčku "A Man Of Few Words".

Největším překvapením je pro mě účast Roberty Flack, která nazpívala originál slavné "Killing Me Softly". Premier si ji pozval do jednoho tracku společně s mladší Jill Scott. Na tuhle kolaboraci jsem opravdu zvědavý. Nicméně více než zpěv tu pochopitelně uslyšíme rap, a to v podání borců Redmana, Ghostface, Nase a 50 Centa, což jsou jediní prozatím známí hosté. Předběžné datum vydání je stanoveno na 1. listopad, kdy sólovka spatří světlo světa na labelu Terror Squad Records.

V nejbližší době se Primo chystá na svém labelu Year Round Records (viz Nastyho novinka) vydat alba emsího Black Poet (kdysi Poet ze Screwball), party NYG'z a instrumentální album "Livin' Proof" od Group Home. Máte se na co těšit.


Novinka z 29.10.2003 (Youry)
Primo nelení…
DJ Premier, mozek hiphopové produkce, nutný člen desky k poslechu, sebou nese nové věci. Po vydání jeho alba "The Ownerz“ a ukončení koncertního turné k tomuto albu (mrkni na jejich koncert ve Varšavě), se Primo chystá opět zasednout do studia. Tentokrát sám za sebe, k práci ke svému sólo albu. V kuloárech se mluví o tracích pro lidi jako 50 Cent a Jay-Z, kteří mu budou pomáhat na mikrofonu. Víc infa je naší povinností v příštích týdnech!


NOVINKA z 2.10.2002 (Nasty)
DJ Premier si založil label
Těžko by jste v hip hopovém světě hledali proslavenějšího producenta než je DJ Premier. Právě ten si v těchto dnech zakládá své vlastní vydavatelství s názvem Year Round Records. První deska tohoto labelu vychází 11. října. Bude se jednat o singl s názvem Giantz Ta Thiz b/w Strength od NYGz, jenž by měl být v brzké době následován deskou od bývalého člena kapely Screwball, který si říká MC Poet.

Závěrem nezbývá než popřát, aby se novému vydavatelství dařilo a přinášelo posluchačům co nejvíce kvalitních projektů.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná