Premiéra Hádej kdo..a Z tvojí 1/4 již za pár dní..

Indy a Wich konečně přicházejí s prvním videoklipem z poslední desky „Hádej Kdo..“. Poté co prostřednictvím své internetové stránky IndyaWich.cz  nechali svoje fanoušky vybrat, ke které skladbě z nového alba natočit videoklip, se rozhodli pro speciální „dvojklip“  ke skladbám „Hádej kdo..“ a  „Z tvojí ¼“. Wich nejprve připravil speciální edit těchto dvou skladeb a o zbytek se postaral renomovaný slovenský režisér Braňo Vince, který má za sebou například klipy pro Rytmuse či PSH.  

Tento u nás dosud nevyzkoušený trik vysvětluje Indy: „Baví nás ten nápad, může bejt zajímavý zkusit to spojení. Výběr skladeb jsme podřídili tomu faktu, že jsme chtěli točit klip na věc, ve který je s náma i La4. Hádej kdo je navíc titulní skladba, jsou tam scratche, který nás bavěj a obě ty věci podle mě ukazujou současný Indy a Wich.“ Fotografie z natáčení najdete zde.

Veřejná premiéra spojená s párty proběhne ve čtvrtek 19.4. 2007 v pražském klubu Bordo a kromě premiéry nového klipu Indy a Wich se bude promítat i nové video Wich & Nironic, WWW, Supercrooo a další. Internetová premiéra proběhne v úterý 17.4. na serveru www.aktualne.cz Kromě videoklipů bude párty pod hudební taktovkou DJů Wiche, Trafika a Robota. Čeká na vás welcome drink a pro prvních 50 CD.

Beam Video Night:
Premiéra klipu Indy&Wich
+ klipy od  Supercrooo, Wich & Nironic, Kontrafakt, 3x WWW, Moja Reč a další..
DJs: Wich, Trafik, Robot
Datum: 19.04.2007 20:00 / Čtvrtek
Místo konání: Klub Bordo, Vinohradská 40, Praha 2
Vstup: 50,- Kč

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná