Překvapení z tábora PSH: Po třetím albu končíme

"Kapela snů, kapela volů a kapela hitů" se na sklonku loňského roku ohlédla přes rameno diskem "Best Of: Zpátky do dnů", na němž zrekapitulovala společná léta současné sestavy. Výběrovka měla být zároveň obrazem příprav na nové společné album, které se právě v těchto dnech nahrává v žižkovském Star Works studiu.

Společně s dotyčnou informací však jako blesk z čistého nebe přichází i další novinka, po níž už nikdy nic nebude jako dřív; dle vyjádření jednotlivých členů nejstabilnější tuzemské značky scény bude jejich třetí řadová deska současně poslední - rozlučková. 

Také proto by ji rádi vybrousili jako diamant a zúročili na ní veškerou svou dlouholetou lásku rapu: "Rap mi dal všechno, co jsem od něj chtěl dostat a třetí deska PSH je pro mě shrnutím celý rapový kariéry. Dáváme do ní maximum, s tím, že po sobě zanecháme masterpiece,“ okometoval celou věc Vladimir 518.

"Vzhledem k novejm skutečnostem v mým soukromým životě jsem se rozhodl ukončit kariéru, a to byl pravděpodobně spouštěcí moment k rozpuštění kapely a uzavření našeho života v rapu,“ překvapil zakládající člen a nejstarší český rapper Orion, jenž táhne káru Penerů strýčka Homeboye od první poloviny devadesátek.

DJ Mike Trafik, jenž v partě vystřídal v roce 2003 Dje Richarda, pak dodal: "Dělal jsem muziku jen pro ty nejlepší a vždy jsem si pečlivě vybíral s kým jsem chtěl spolupracovat. Vzhledem k tomu, že kapela končí, končím i já. Produkci si ponechám jako koníček a svojí pracovní energii nasměruji jinam.“

Finální album PSH nese jméno "Epilog" a na labelu BiggBoss vychází 6. května. Asi není třeba psát výzvy typu "Ukaž respekt tam, kde je třeba", pravděpodobně ho totiž bude chtít slyšet každý. Více podrobností čekejte v nejbližších dnech i na bbr.cz - tom nejlepším, co můžeš dostat.Související:

Orion: To, že jsme byli s bestofkou v IFPI Top 10, je důkaz, že to děláme správně

"East Side Unia" neumřela, říká Vladimir 518 a naťukává téma třetí desky Penerů

Mike Trafik přestěhoval své Star Works studio a PSH pokračují v komponování třetí desky

V novém videu PSH k singlu H.P.T.N. jsou k vidění i Wich, Toxxx, Cole nebo Gott


Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná