Pozor, aktualizováno... Rekonstrukce dokončena!!!

Další info a foto k otvíračce zde

 

Kdo má rád velký události, může se teď jedný zůčastnit. Je tomu zhruba týden, co jsme začali rekonstruovat náš obchod, tedy Bbarák shop. Udivuje mě, že spousta pražáků ani neví, že existuje něco jako kamenný Bbarák shop, kde máme audio, video, oblečení, časopisy, barvy a další věci, které se vztahují k hiphopu a objednávají si stále přes internet. To se může změnit práve teď.

  Oficiální otvíračka se bude konat v pátek, 21.10.2005, tj. zítra od zhruba jedné hodiny po o. Po dvou letech existence kamenného obchodu a po pěti letech existence on-line shopu. Začli jsme v roce 2000 - od nuly - v časovém i finančním hledisku. Teď zvětšujeme obchod. Kool.

  Takže v pátek, jste všichni zváni na otevíračku. Bude tu tekuté "občerstvení" zadara, budou tu gramce, u kterých se vystřídají DJ Skupla, Kato a Bezzy. Budou slevy. 30% na veškerém oblečení, 10% na veškerém audiu a videu, MTN cans budou za 95,- Kč. Slevy budou trvat i v sobotu a celý následující týden. Navíc, každý, kdo v pátek dorazí, si bude moct odnést některé ze starších čísel Bbaráku zadarmo. A ne jen jeden.

  Co vás čeká dál? Několikeronásobně víc zboží, než tomu bylo doposud. Krom zavedených věcí tu máme nyní oblečení od značek South Pole, Tribal, nebo Sir Benni Miles, pracujeme na dalších. Zvýšení objemu vinylů a cds a v neposlední řadě zvýšení sortimentu on-line.

  Další informace se dozvíte během dne. Znamenejte si adresu Bbarák shop, Přibyslavská 10, Praha 3.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná