Pow Pow Movement dnes rozsvítí Lucernu

Jestli máte chuť dnes dát dobrou reggae / dancehall party, můžete vyrazit do pražského Lucerna baru. Pow Pow Movement patří už 20 let k naprosté špičce německé scény a začínal u nich zpívat třeba Genetleman. Top crew to je nejen jako DJs, kteří jsou pro svou selekci přezdívaní "European #1 Juggling Machine" ale také díky vlastní studiové produkci. U Pow Pow Movement zpíval nejen Gentleman, kterému Pow Pow dodnes produkují hafo hitů. Jsou taky autory známých riddimů „Superior", "Blaze", "Celebrate", "Dem Gone" a mnoho dalších, na které nazpívaly hity i ty největší jamajské stars. Pow Pow Movement taky produkují i další zásadní reggae alba (aktuálně třeba Raymond Wright, Cali P nebo Zareb) a mají rezidentní noci po celé Evropě od Německa až k Portugalsku..

Do Prahy dorazilo hlavní duo Pow Pow Movement - šéf producent Ingo, kterého u mikrofonu podpoří Devon! Máme tak jedinečnou příležitost vidět je v akci a ochutnat reggae dancehall bashment tak jak má být. A neboj, k hiphopu
to bude mít blízko. Specielně kvůli tomuto večeru dorazí také Mortal Kombat Sound, což je U-Ceeho domácí sound z Regensburku, který v zimě vyhrál soundclash People´s Choise. A za dopámcí obstarají warmup Herby Boy a Admirál Kolíbal aka JahMusic Lighta. Máte-li rádi reggae a dancehall, neměli byste na české premiéře Pow Pow Movement chybět. Pokud to dobře dopadne, nic nebude bránit, aby další rezidentní noc byla i v Praze!

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná