RUKAHORE_SHOP_BANNER

Potvrzeno! Na show Bushida bude i Karel Gott

Co se nejdříve šířilo jako lavina čistokrevné spekulace a nahlas vyslovené potencionální přání/vtip (nehodící se škrtněte) a z čeho udělala tichá pošta/bulvární potřeba bombardovat jen a pouze bombastickými zprávami, hotovou věc, a sice řečnická otázka, jestli Karel Gott ozvláštní svou přítomností Bushidovu českou koncertní premiéru, nakonec hotová věc je.
Karel Gott a Bushido se dle informace od Bushidova managementu dohodli a Zlatý hlas z Prahy se na akci opravdu objeví. Otázkou zůstává, co mu tam jeho zdravotní stav dovolí předvést a jestli nakonec jen pokyne davům nebo opravdu předvede své taneční kreace a nadšeně publikum pokropí hrdelním zlatem při očekávaném vrcholu večera v podobě česko-německého duetu "Fur immer jung". Každopádně už teď svou potvrzenou přítomností Mistr Karel znovu dokazuje, že je pro každou srandu a že neměli pravdu, když o něm říkali, že nemá funky rad, a že slogan "Karel Gott je robot" platí jedině ve chvíli, kdy Zlatý Slavík rozjede svoje nenapodobitelné electric boogie.
U takovéhle události, setkání různých hudebních světů a generací nemůžeš chybět. Vezmi bráchu, vezmi ségru, vezmi foťák, vezmi památník, vezmi babičku, vezmi karafiát a 21.4. cekej v Lucerna Music Baru neočekávatelné.

 

EIN KESSEL BOOMBOX:
Lucerna Music Bar, 21.4


BUSHIDO /Ersguterjunge, Berlin, D/ + Special guest Karel Gott
Tafrob aka Paul Geier /Blind Deaf, Brno/
DJ's: Pufaz aka Rudi Völler, Chocolatic aka Felix Antoan Schaumbad

WEB: http://www.boombox.cz/21-04-2010_EIN_KESSEL_BOOMBOX-_Bushido/

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná