Potvrzení alba od RJD2 a Aceyalone

Konečně je zde oficiální termín pro album “Magnificent City“, které připravuje dvojka RJD2 a jedna z nezávislých legend západního pobřeží Aceyalone. Oba jsou velmi zajímavými postavami, jejichž muzika je neodiskutovatelně výborná.


Aceyalone vydal svojí debutovou klaisku “All Balls Dont Bounce“ a RJD2 první “Deadringer“. S “Deadringer“ je zajímavá story o tom, jak ještě před vydáním RJD2 sháněl label, který by mu vydal singl, a tak obcházel různá nakladatelství se svým demem. Jenže všude mu řekli, že ta muzika nestojí za nic, i když na demu byly pecky jako známé “The Horror“ nebo neuvěřitelné “Ghostwriter“. Po vydání “Deadringer“ mu prý ti samí lidé pak volali, že by s ním tedy smlouvu uzavřeli.

Zpátky k albu. To vyjde 7. března, obsahovat bude 14 pecek a podle některých redaktorů, kteří měli šanci již desku slyšet, to bude bomba.


Novinka z 16. 11. 2005 (Shaft)

Smrtelná kombinace ACD2
Vypadá to, že těžko uvěřitelná kolaborace artistů RJD2 a Aceyalone nakonec dostane skutečných měřítek. RJD2 je talentovaný producent z Ohia, který kromě toho, že produkuje pro jednotlivé MC´s, tak natočil také dvě vynikající instrumentální desky.

Aceyalone je naopak veterán na mikrofonu. Jedna z nejstarších postav západopobřežní scény, která třeba založila legendární crew Project Blowed. Každopádně společný projekt by se měl jmenovat "ACD2" a vyjít podle posledních informací ještě v letošním roce.

Kontrolujte album od dvou veličin, které podle jedné glosy bude lepší než jakékoli od kapely AC/DC.

Novinka z 23. 7. 2002 (K-Hill)

Další objev campu Def Jux  - RJD2
Label Definitive Jux, jehož táta s vařečkou není nikdo jiný než El-Produkto z bývalých Company Flow, se chystá vydat po velmi povedených kouscích Aesop Rock, Cannibal Ox a alba El-P, nové album "Dead Ringer" od RJD2. Tento typoň se blýsknul skvělou produkcí pro spoustu žhavých undergroundových kocourů a ve společném projektu s MC Blueprintem pod názvem Soul Position.

Jeho album by mělo vyjít právě dnes, tedy 23.srpna a já vám poskytnu pořád ještě zcela neoficiální tracklist:

[01] Promobot 3000 speaks
[02] The horror
[03] Salud
[04] Smoke & mirrors
[05] Good times roll part 2
[06] Final frontier (featuring Blueprint)
[07] Ghostwriter
[08] Cut out to FL
[09] F.H.H. (featuring Jakki Da Mota Mouth)
[10] A shot in the dark
[11] The chicken-bone circuit
[12] The proxy
[13] Two more dead
[14] Take the picture off
[15] Silver fox
[16] June (featuring Copywrite)
[17] Work

K tomuto albu vyšel i singl "Let the Good Times Roll", kde budou tři pecky, z nichž se ani jedna neobjeví na albu, takže velmi zajímavý labelový krok a také důkaz toho, že se RJD2 po večerech nenudil.

Když už jsme u RJD2 zásobě tracků a když už jsem zmiňoval Soul Position, tak vězte, že jejich EP "Unlimited" vychází také právě v těchto dnech na krutovládném labelu Rhyme Sayers Entertainment, (kde vydávají například Atmosphere, kteří mě mrdají až za uši) a jejich kompletní album je už ohlášeno na podzim. K tomu všemu stihnul ještě RJD2 spíchnout dva tracky pro vycházející single od Uncle T.

Tato naděje se začíná blýskat víc než dobré časy a já se vám budu snažit tohoto producenta přiblížit v našem rozhovorovém seriálu o současných producentech.

Další informace o RJD2 se můžete dozvědět na jeho labelové stránce DefinitiveJux, zde si můžete i poslechnout něco z jeho umu.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná